• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Čtenářům se člověk nezavděčí. Snažím se jen trochu potěšit a naznačit, že se to za ta léta přece jen posunulo :D
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Provázej mě tedy Síla... :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: A co jiného jsi tady čekal? :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: To je mučení tudlencto :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ještě taková zajímavost k nové Moire, nebude to čistá ichforma, naopak, je tam dost erformy, právě proto, aby tam mohly být nějaké intriky a překvapení. Ona je ichforma v něčem hodně omezující, v druhém díle se situace ukáže z více stran.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Jsou to Nakažení :)
    LANC
    LANC --- ---
    Jak tu zaznělo to srovnání Moire a Loty, ehm, v očekávání Honu na lišku jsem znova oprášil Nakažené (Safra nebo je to to Nakažení? To mě nikdy nenapadlo, tenhle lingvistický ořížek :)) a musím sám dobrovolně uznat, že moje dojmy jsou na druhé čtení lepší, a to i když už vím, jak to dopadne :) Sice mi pořád přijde, ten rozjezd se možná zbytečně pomalý a prvních cca 100 stran mě chvílema baví strašně, chvílema o něco míň, ale výsledný dojem rozhodně lepší, než když jsem knihu četl prvně. vychutnávám si ji rozhodně víc. Sakra, už aby ten Hon byl venku :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: To víš, to je ta mateřská láska :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Stejně jako Enno :) Pravá láska by je změnila :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Jsi mistryně eufemismů:-) Lota: je "aktivní", Kay "problematický i pro XIV století"...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: vsak ona by taky sekala dobrotu, i omacky by varila, kdyby ji dostal a vychoval ten pravej !
    :-))))))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Nojo, jeden chlap je prostě málo, pro aktivní ženu, jako je Lota.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Možná Lotě Enno prostě imponuje vlastnostmi, které domácí mazlíček Urian prostě nemá.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEALA: No, to taky není přesné, spíš uznává jeho profesní kvality, včetně té, že jí to umí dobře udělat :)

    Je to něco jako romány z druhé světové, kdy si nepřátelští piloti navzájem přiznají kvality. Jasně, bojuje za Hitlera, ale dobře mu to lítá :)
    LANC
    LANC --- ---
    SHEALA: No pro jeho bezchybné vychování a dobré způsoby to asi nebude :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZOIDBERG: Lota ho obdivuje jako alfa samce?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Dobře, to jsou už ty jemné nuance. Lota Enna nemiluje, ona miluje to, že jí to umí dobře udělat.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Nakonec se polepšil, ne? :))
    LANC
    LANC --- ---
    Hehe, a to zazněla obava, jestli se samostatný klub uživí :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: masochisticky romantismus! Napraveni sexy hrisnika opravdovou laskou! Velky utrpeni!
    Aaaach!:-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam