• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    LANC
    LANC --- ---
    BORGDOG: Jsem se zasnil... :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Mord-Sitha Alraune! :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: Matka stvořitelka, Bohyně za Oponou a tak. Lota jako emanace onoho božstva a Tanais jako velekněžka?

    Otázkou ovšem je, kolik si takový božský princip za oponou užije zábavy.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: No, tak matka samozvaná? :¨)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Matka? Představená? Kým? :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já jsem matka představená :D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BORGDOG: To se mi líbí! Ale řekla bych, že Petra má tak velký potenciál, že může být obojí najednou. :-)))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Hlavní inkvizitorka? Správkyně knihovny Řádu? :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SHEALA: kdyby to byl mučící nástroj, nebyla by Petra bez :)))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TANAIS: Mela by dostat nejakou cestnou fuknci, knezka bez portfeje treba. Btw, neni portfej nejaky mucici nastroj?
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: tak to samozřejmě... ale to se týká jen nováčků. My pochopitelně už žádní nováčci nejsme. Ale budou-li nováčci toho hodni, můžou se nechat od nás, co by rady starších a moudrých, patričně zasvětit.

    LANC: Vyznavači Ingolfa! Skvěle. Beru si post hlavní kněžky. ... akorát... když já jsem hlavní kněžka... co uděláme s Petrou? :)
    Jinak - obálka Psí zimy je zatím pořád ještě k prodeji :)

    ZOIDBERG: ... cítím prachy! :)

    ROBERT_PILCH: jo, nechala jsem si ho zarámovat do krásnýho dřevěnýho modrostříbrnýho rámu. Možná vystavím na Femme Fatale... ale ještě nevím, jestli budu chtít ho nemít doma dva měsíce :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    LANC: tohle psal kamos: slysel jsem o spisovatelce co pise podobne jak kulhac, ale ma to vetsi grady a vetsi slohovou obdarenost
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Pokud mu ovšem bude to stáří dopřáno, že... :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: S tím srovnáním souhlasím. Přestože myslím, že takový Noční klub by si minimálně s Ingolfem porozuměl :) A vlastně někde jsem i zaznamenal takové srovnání typu "Nebaví vás čekat na nového Kulhánka? Zkuste Neomillnerovou" :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: No tak to tedy nevím. I když je pravda, že chlapi a psi přecházejí od infanitlity rovnou ke stařecké demenci :) To bude asi i Ingolfův případ :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: No, romantik je, ale ono to hlavně nelze srovnávat. Já se vyžívám ve v "životní špíně", a on ve vyčesávání mozku z kudrlin :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Tak duchem jistě :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: I starší nelidé se tam vyskytují :)Je snad Ingolf mladej?
    LANC
    LANC --- ---
    LEXIK: Ale ne, Kulhánek je přece ve své podstatě romantik :) To jsou lepší... Taková Dcera čisté krve od Anne Bishopové, to je teprv hardcore :)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ROBERT_PILCH: Mě to naopak naprosto vyhovuje. Pro lidi se slušnou představivostí je např. takový Kulhánek už dost "na hraně". ;-)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Ehm... Lidé??? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam