• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Moje oblíbená je Zimní svátek, ale nevím, jak se to bude líbit klukům ;)
    LANC
    LANC --- ---
    ZOIDBERG: Hehe, čteme koukám stejnou knihu. Taky jsem zvědavej, znám z toho jen ty povídky s Lotou a skvělou Bránu Kaer Morhen. A co si tak pamatuju ohlasy na netu, reakce byly řekněme rozporuplné :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Tak to tam něco úchylného ještě určitě bude :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Začal jsem číst Hry na bolest, v kontextu tvého díla mi to příjde docela normální, čekal jsem, že to bude mnohem více úchylné. Ale jsem teprve u druhé povídky, tak co není, ještě může být, že.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: V pohádkách se může ledacos, dneska je to těžší :) Hele, jinde pářu, tak to tentokrát holt oželím :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Co to sakra píšeš za knihu? Tak v Červené karkulce může myslivec zaživa rozpárat vlka a je to košer, ale trýznivá likvidce devianta není? Úpadková doba...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jistě, že ně. Sadističtí vodníci pracují u CIA jako experti na waterboarding. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LANC: Nemůže tam být sadistický vodník :)
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Aha, takže utonutí je piánko smrt? :) A co kdyby to bylo s pomocí sadistickýho vodníka? :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    No... tak aspoň utopit v dehtu nebo horkým asfaltu. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tak ne, žádnej trýznivě zabitej deviant tam být nesmí... může se utopit, víc nic :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Mělo by, jednám s Mullerem. Ale asi spíš jako volné spojení samostatných příběhů.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: a co to povídkový volný pokračování? Bude? :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To je nápad, udělej anketu a my vybereme.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Ať s ním zatočí jako Karsa v Malazu. :-D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Udělej nám prosím alespoň tu radost, že krvežízniví duchové zabijí devianta obzvláště trýznivě... ať děti vědí, že se to nevyplácí :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nová anketa :)
    Zapátrejte v paměti, případně v prvním díle, či povídkové sbírce, vydaní druhého dílu Písní čarodějky se blíží.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Amélie se blíží k dokončení... nakonec tam asi duchové zabijí úchyláka :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Sháním fanfic obrázky k mým serií, idea je, že by mohly být jako bonus uveřejňovány u ebooků :) Má někdo něco? Přiznejte se.
    LANC
    LANC --- ---
    TANAIS: Ju, líbí se mi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam