• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tak ponorku bych nedala já, jsem klaustrofobik.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TANAIS: V metru jsem nikdy neseděl, v tramvaji jen asi pětkrát a na moc krátkou vzdálenost. Ale dlouhodobě bych čekal stejný výsledek jako u auta. Zbylé možnosti rovněž nikdy nevyzkoušeny, ale třeba loď... no, tak tu radši fakt zkoušet nebudu. (pozn: Ty ses fakt vezla v PONORCE??? A byla aspoň atomová?)

    ALRAUNE: To ti říkám pořád. :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BORGDOG: sem si myslela, že to snad jde, pač kupříkladu pro mě je autobus dopravním prostředkem, který jsem dávno vyškrtla ze svých dopravních prosředků :)
    V létě na mallorce jsem zkoušela loď a tu jsem taky musela vyškrtnout :)
    Ponorku jsem zvládla jen tak tak, ale vona se naštěstí pohybuje pomalu, paradoxně v ní bylo líp než na tý lodi
    letadla taky ok
    tramfaj, metro ok
    to budeš mít asi podobně, ne? :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Člověče, tebe bude těžké někam dostat :) Co tramvaj a metro? :ú
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Tak to by mohli i bez přepravky. :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Co víš, třeba tě povezou ve vaku...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TANAIS: Trefa. :-) Vlak je jediný způsob cestování "na dálku," který můžu.

    ZOIDBERG: No, jedna taková útulná bude přece v tom pohřebáku. :-) Možná proto mi nebude vadit.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BORGDOG: já v autě na zadním sedadle taky nemůžu sedět. Taky mi dělá problém i pár metrů. Ale vepředu je to ok, na místě řidiče nejlepší. A jak snášíš vlaky?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Kočky domácí také většinou nemají rády cestování autem, ale v kleci jsou v klidu. Neuvažoval jsi o nějaké útulné přepravce? :-D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Existují jen dva druhy aut, do kterých dostanou mě: Záchranka (za předpokladu bezvědomí) a pohřebák. Hádám, že ve tom druhém případě mi to už fakt vadit nebude. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    No, taky ne zas tak daleko :) Ale ji do auta většinou ani nedostanu, to už musela umírat, aby se mi ji tam po půl hodině podařilo zavřít :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Sněhurka má nefér výhodu - čtyři nohy. V nouzi doběhne po svým. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Tak to je šílený. To jsi na tom hůř než naše Sněhurka.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: 5 km a vomet comet hadr. A to klidně i nalačno a s Kynedrilem. Mám bolestně a opakovaně odzkoušeno. Ztracený případ.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Opravdu nemůžeš vůbec jezdit autem? Ani vepředu? V zadu se dělá zle i mě, ale ve předu to snáším dobře. Nejlíp jako řidič :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    To by jich muselo být tak deset. A z Albatrosu rovnou na detox. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Ale třeba do Albatrosu bys musel :) Jeden, dva Kinderyly a cesta ti uběhne :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Necestuju a navíc by při mojí kinetóze mohly potahy dost utrpět. :-D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Až budu mít auto, tak tě někdy vytáhnu do prahy :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LANC: :)

    BORGDOG: třeba to stihneš, výstava potrvá do 26. 1.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam