• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    LANC: Ano, to jistě nikdo z Petřiných čtenářů neví. :-)
    LANC
    LANC --- ---
    Tak to není kachna, Moire je opravdu venku, držel jsem ji o víkendu v ruce - bohužel, stále ještě ne vlastní :(

    Mimochodem, velice mě pobavil autor doslovu vysvětlením cože to neznamená zkratka BDSM :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Když jsem kupoval čtečku e-booku, taky uvažoval jsem o nákupu v zahraničí, ale vyměkl se jsem. Částečně k tomu přispělo i to, že kamarádovi se dovezený Kindle opravdu pokazil a on, neznalý anglického jazyka, to nějak složitě řešil.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Stížnosti na ebay jsou taky pro kočku. Přijde "slitovný email" a jinak nic. Jedině na Amazonu zareagovali a tomu, co mi poslal falešné CD aspoň dali ban. I když peníze zpátky jsem neviděl. Ale v Americe jsou ve větších obchodech překvapivě vstřícní při reklamacích.Četl jsem o případu, kdy si někdo koupil foťák, kde byla tři roky záruka na výměnu při JAKÉMKOLIV poškození, a to včetně výměny za lepší model pokud ten koupený už nebude v prodeji. Tak tam dotyčný zavolal a ptal se - to jako když týden před koncem záruky na ten foťák dupnu a pošlu vám ho, vy mi dáte nový model? A odpověď zněla - ano, přesně tak to je. Nevím, jestli to není "urban legend," ale slyšel jsem z několika zdrojů, že to tak vážně funguje.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Nevím, ten komp přišel už před dvěma roky a evidentně na to hodili bobek. Šel z uSA a nemáš dovolání, protože předpisy na to, co je křehké a jak to balit, jsou nekompatibilní.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Přesně stejný dojem mám taky. Ale ty nové celní předpisy jsou svinstvo. Co to zavedli, je ještě mnohem větší bordel a pozorovatelně horší zacházení než dřív - nikdy mi nechodily věci v takovém stavu jako letos.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Che, brácha byl na poště na civilce a od té doby se divím, že jakýkoli dopis dojde. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    No, já ještě když jsem chodil do školy dost často pozoroval na nádraží, jakým způsobem vykládají poštu z vlaku - a to člověka zbaví různých iluzí. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Z toho si nic nedělej, mně poškodili G5 za třicet tisíc tak,že půl centimetru tlustej hliníkovej plech byl zohýbanej, jako by ho přejel parní válec.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: No, to je vlastně pravda. A když to nezabaví jako nebezpečný materiál... :-) Mně takhle bohužel asi dvakrát poškodili modely ze zahraničí. A jednou jsem naletěl podvodníkovi.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Myslím, že rozbalujou i jinší věci :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Já se bohužel párkrát spálil a to třeba i na Amazonu. A tohle může být problém... i když, ksicht celníka, který to rozbalí by mohl být zajímavý. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Imho by neměly být, objednávala jsem lecos z celého světa a vždycky to došlo.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Hele, tak dej pak vědět, jestli byly nějaké problémy s doručením do ČR. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já ho rozhodně kupuju bráchovi :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Uvažuji, komu bych daroval k vánocům to knižní vydání Oglafa. Nejméně jedna osoba by mě napadla, bohužel by asi mohl být problém s objednávkou. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Ano, dnes se tomu říká plážový volejal. :-D LOL!
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Čistě jen pro pořádek všem doporučuju dnešního oglafa :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TRUCE: Moc pěknej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam