• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    LANC
    LANC --- ---
    Tak Liška už je konečně doma :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TRUCE: Bude to od tří a budeme tam minimálně do pěti, dítě jde do kina, já tam podnikám literární nálevnu :)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    ALRAUNE: jak dlouho a odkdy to v sobotu v Oku bude?
    v patek jdu na oslavu tricitky... ;)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Jo, toho jsem četl a taky mě to napadlo. :-) Ovšem tím, co jednou přijde jsem nemyslel sebe, ale to převlíkání za dominu.

    A jinak, pro zajímavost - jediná akce, u které zvažuji podniknutí jakýchkoliv zoufalých činů za účelem účasti je MalazCon pod podmínkou, že bude a že tam bude Erikson.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Všimla jsem si, že jsi na tom s cestováním jako Nero Wolf :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Já tam nebudu, takže nejsem zklamaný - a nebo, jednou to přijde. Nejspíš až zvýší DPH. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nálevníky zvu tuhle sobotu na předvánoční nálevnu a do holečovického Oka zvu i fanoušky. Speciální akce... vzhledem k tomu, že oficiální křest Honu na lišku se odkládá na leden, plánuju udělat malou intimní podpisovku... Hon na lišku bude na akci i k dostání. Kdo má zájem, ať se hlásí, protože na blind knížky nepotáhnu :D

    Jo, ale za dominu se nepřevlíknu, tak abyste nebyli zklamaní :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    No, nevím, jestli by stylizace v dominu byla před vydáním knihy pro děti v Albatrosu taktická :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Smetákem se spoustou třísek, a bez lubrikantu. Ale vzhledem k tomu, co se povídá, by se mu to mohlo líbit. Možná by jsi ale opravdu trochu mohla zapracovat na své image, pokud chceš rozšířit okruh čtenářů :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: To by byl počin vcelku chvályhodný - ale představ si to faux pas, až by se mu to líbilo. A sexuální život entů už probral Raimi v "Evil Dead." Takže to domina mi pořád vychází jako nejlepší možnost.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    To bych musela minimálně tak znásilnit Klause smetákem :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    No, nevím, jestli je tam po spisovatelkách fantastiky moc poptávka :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To ne, stylizovat se do role dominy by asi nebylo dobré, když tam nedávno nějakou s/m vílu měli. Něco jiného, snad esoterického? O Letné byste kecat nemuseli, mohla by jsi nadhodit něco perverzního, např. o sexuálním životě entů, elfů nebo tak něco.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Bezva:D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: To máš fuk, pro většinu lidí v tom hádám není rozdíl, pod pojmem BDSM vidí jen dvě kategorie: Sexy dominy v kůži a otroky s obojky v latexových podvlíkačkách. Případně ti vzdělanější ještě třetí, typ úchyle sadisty v kukle a la 8 mm. Takže domina jsi, ať chceš nebo ne. :-)

    ZOIDBERG: A víš, že jo? :-) Ucpali mu komín, takže se udusil oxidem uhelnatým.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, nevím, co bych u KRause povídala, leda že bychom si pokecali o Letný :) Já se nechci prezentovat jako domína :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Ta ženská si to jednak (zřejmě) vydává sama, takže z toho má maximální vejvar, a jednak byla v televizi, což tomu hodně pomohlo. Zkus se dostat do nějaké talkshow, třeba k tomu, no, kurva, moje hlava, jak se ten kokot jmenuje... Krausovi!
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Určitě ti zednáři, ať žije konspirace :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: A být další Zola se taky nevyplácí. :-) Ostatně, ten myslím umřel hlady nebo ho otrávili zednáři. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    A navíc, já neumím psát opravdovou srágoru, kdybych psala ze součastnosti, byl by to spíš sociální román.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam