• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Kdyby Torgemu začal světélkovat penis, tak by to, myslím, zneklidnilo i Lotu :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: copak Ty nevis, ze penis je hladké bozske alabstrove pevne cosi, co idealne svetelkuje? Neco Krasneho, Uzasneho....jak vysochane dokonalosti samou?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Bys koukala, kolik je tam vysloveně politických debat, u toho se podřezávají :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZOIDBERG: ted Te nechapu:-)
    (ja mela na mysli, to, ze zensky s detma, co chodej na Rodinu, tak to neznamena, ze sou pitome, kdyz se tam chodej bavit o vecech k rodine. U takovych ale predpokladam, ze o "umeni" se chodej bavit jinam. A ty, co se o nem bavi na takovem webu na mne pusobi, jako ....no proste slepice:-)) )
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    To s těma žílama jsem fakt nepochopila. Co je to za ženský, když je ani tohle nezaujme? :D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: No prave, ja cetla to, cos linknula a kdyz se tam pipiny pohorsujou, ze chodi s Uriasem a suka s Torgem a ty zily na pindouru, to je na blinkani a ze fantasy ctou jen pubosi a sex je jen trapna vypln atp., tak mi z toho vyslo, ze abys zaujala takoveto hejno, musela bys psat uplne jinak.
    Ale beru, ze to byl pokus, zda ma cenu teto cilovce cpat reklamu na Tve knihy (a IMO teda nema, jsou uplne jinde. Ostatne ja fantasy taky nectu, nebavi mne, ani sci-fi apod. , Ty ses jedna z mala, co mne bavi. Mozna kvuli tem zilam na pindouru:-))))) )
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Laeg by je taky neuspokojil, vždyť s ním Moire deset let podváděla Dese :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Ale jo, pár čtenářek se tam našlo :)
    A psát jinak nezačnu, to by mi nešlo, musím cítit určitý napětí a literatura pro ženy mi ho neposkytne.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    MOUNTBATTEN: Náhodou, znám takový komiks, jmenuje se "Bondage Fairies" :-) A když si vezmu svůj internetový okruh zájmů, tak byste se asi taky divily. Je jasný, že na fóru "našetraktory" nebo "vcelarstvi" si o literatuře asi nepokecám, ale zase tam jsou jiné věci, zatímco na ebookforu" se nedozvím, jak opravit převodovku u frézy.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: no paloučky, stromy a druidky už by byly. Ale teda bojím se že zase, tak nějak, šuká smrk břízu...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: a kdyz je otestujes a zjistis, ze je to pohorsuje piri sou divni atp., tak co? Zacns psat o milych vilach, jak behaj po paloucku (a nesukaj!!)?:-))
    Ale jooo, asi na to koukam spatne, ale mne prijde, ze to davas mezi zeny, ktery v sobe nemaj to, co by mohlo byt kompatibilni se zajmem o tve knihy!
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Ale ne, nejsou. Je tam spousta normálních ženských. A hlavně, já potřebuju otestovat i normální ženské, s fanoušky dlouhodobě nevystačím. Koneckonců, Kulhánek taky neporodává svých dvacet tisíc výtisků jen fanouškům fantastiky.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    A muzu vedet, Alraune, proc to "cpes" na Rodinu atp.?
    Mozna tim,ze nemam deti, tak to vidim jinak, ale diskuse na techto serverech, kdyz nejsou o ciste rodinnych vecech, resp. o miminach atp., ale kdyz sou o umeni, tak to mam v skatulce "pitome husicky s milionem strachu a heslem Moralka se pohorsujou nad vsim". Je to ode mne asi diskriminacni, ale nejak mam pocit, ze zeny, co maj potrebu diskutovat na takovemto webu o mimorodinnych vecech, jsou spise hlupoucke a... pavlacove.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Tak :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Provádíš tzv. trolling?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Obecně se tam chodím hlavně hádat :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Já tam v 99 rozhodně nechodila, server jsem objevila, až když jsem otěhotněla :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Cítíte se tam stále jako zamlada :-D
    FIFI
    FIFI --- ---
    ALRAUNE: přesně tak, je to tam stále jak na jaře 99 :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Zdá se, že od založení se nezměnil ani design, ani engine :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam