• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FIFI: ale to je o tom, co pisu (psat na Rodinu s rodinymi tematy je podle mne zcela spravny, na jiny temata mi prijde, ze sou lepsi kanaly a ze zkusenosti -ale jo, mam diskriminacni pohled- na takovychto serverech, kdyz se jede jiny tema, tzak je to takovy....no...vykvet nazoru.) Ctete a nectete hned zkratku kazdy prispivajici na Rodina.cz = tupan !
    FIFI
    FIFI --- ---
    MOUNTBATTEN: hele ja nevim, pripadam si pomerne normalni, presto na Rodinu chodim. do te diskuze se moc nezapojuji, kdyz budu chtit diskutovat s ALRAUNE, tak se zeptam tady. Hloupoucka si nepripadam :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Tedy, hezky toho medvěda v lese porcujete, přátelé. :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Tak uprimne do sceny SM klubu to bude chtit "randallky", ne realny uchylaky. A to vim, ze nedam (na plastiku nemam:-)) ).

    Ale zahrala bych si, neco malyho:-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Super. Já mohu hrát otroka :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Jedničky, no :) No,až to bude aktuální, tak vás zmíním, koneckonců, je tam scéna v sm klubu :¨)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ALRAUNE: Ty mne děsíš! Neodvažuji se raději ani si představit, jak filmoví kreativci s Tinou naloží. uaaaaaaaaa..!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: Tinu? :-)))))
    (to bude adaptace prvniho dilu? A nebyla nejaka postavicka mikroticka, co se v jednicce hmihla, narazkou i mmj. na mne, resp. ze se dala napasovat na kazdou druhou aktivni pipku z bdsm komunity?:-)) )
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Pokusím se. Co chceš hrát? :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    A hele, zaridis mi v tom filmu roli?
    :-)))))))))))))))))))))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Špičáky taky budou, ty jsou levný :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: co by to taky bylo za upíry bez velkých špičáků, že.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Výrustky taky budou.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: jen půlka, násilí a wanabe upíři roztrhaní pravýma upírama (to je v Tině, ne - ten závěrečný masakr) nikomu nevadí. Jen výrustky.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To tam ale bude chybět to nejlepší.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Jo.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: Tina? Pro mládež?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: S výstupky? :) No, film má být pro mládež, tak envím :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: tak je fakt že merchandising k filmu s akčními figurkami s příslušnými otvory a výstupky by mohl mít své kouzlo.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Když jsi takřka nesmrtelný, tak je asi docela těžké hledat něco dostatečně adrenalínového.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam