• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Berte to tak, že matka je jistá :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SCHRAMM: kdyz je v tom magie, je i matka jista fakt vzdy? :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Jak to říkají právníci? Jen matka je vždy jistá? :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ale jinak jsem mělat představu, že otec neznámý, nejpravděpodobněji někdo z Layely a v závěru tedy Moire pošle Layelánce do háje, že na jejího potomka nemají nárok. Ale možná by to byl přílišný happy end.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZUZKAOU: Jistě, magii :)) Jinak se to při Moiřině způsobu života v druhém díle odhadnout nedá.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: a voni maj nějaké spolehlivé nástroje jak to zjistit?
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Jsem v pořadníku v knihovně :-( Moire asi zakupovat nebudu.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, to nevíš, ale musíš ji dočíst rychlej, než se objevěj anotace na třetí díl. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    A tak, už jsem se lekl, ež vím, jak dopadne Hon na lišku.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Ne, to není pointa, jen jeden z motivů příštího dílu.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    MOUNTBATTEN: Náhodou, jeden kamarád je VŠ profesor chemie a čtečku má. Dokonce velkou, devítipalcovou. Na PDFka. Ale on vůbec miluje tyhle technologické gadgety.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Teda, máš nejdřív napsat "pozor, spoiler, nečíst!". Připravila jsi mě o pointu, pokud to chápu správně.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ještě k té Moire... trochu si zaspoileruju. Čí myslíte, že bude to baby? :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    MOUNTBATTEN: Asi tak. Co tak vím, z mého okolí mají čtečku zatím jen dva lidi, a to max. rok. Zas až tak rozšířený to ještě všude není. Já teď třeba o koupi uvažuju, už jen pro ta kvanta zahraničních odborných knih, ale vlastně jsem ten přístroj fyzicky zatím ani neviděl. Zní to jako bych žil někde za sedmero horama v prdelákově, ale je tomu tak :D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FIFI: hele, pracuju na VS jako knihovnice pres informacni zdroje. Mladi dospeli je neznaji a kdyz mluvim o cteckacch (typu"mate narok na osobni stazeni clanku, trebas do ctecky a tadle a tadle databaze i nabizi konvert zvolenyho clanku do formatu epub, ci mobi, takze nemusite cist jen z kompu, ale hodit si to do ctecky a studovat trebas na louce"), koukaj, jakobych mluvila o raketach na mesic. A k cteckam, resp. zajmu o ni se mne zatim prisly optat (na tip) dve mlade zeny. Obe z Ruska.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Je otázka, jestli bez ní by to bylo lepší :) Po pravdě, já si to dovedu dobře představit, je to typ vztahu "tak to nějak zařiď a pak mi řekni, kam jedem". Já to taky doma mám, jede se mnou kamkoli, ale nezařídí nic, v podstatě je vláčen :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Na to, že je pohodlný, musí snášet s Moire docela velké štrapáce.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Ále, on taky není svatej :) Spíš je pohodlnej a když to jakž takž funguje, nechce se mu s tím nic dělat.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: A teď už to víš? :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    FIFI: Škvoreckého gymnásium.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam