• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BORGDOG: Ó, ty lichotníku... Ale bohužel jsem v podstatě počestný, zákona dbalý občan. Tedy kromě notorického internetového pirátství a nějakých jiných drobností.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Me pardon, don Zoidberg Corleone! :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: A tak. Krádeže v malém mě nikdy nezajímaly :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Kdo mluví o dávání do oběhu? U mě by zůstaly :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    I zde si dovolím jednu reklamní vsuvku (a doufám, že mi za ni Petra nedá banána... :) )

    Zítra v 15:00 má Juraj Červenák autogramiádu v knihkupectví Krakatit. Afterparty bude probíhat od 18.15 v restauraci Irish Pub Martin's, Lublaňská 57/5, 120 00 Praha 2. Rezervace je překvapivě na jméno PILCH, kdybyste náhodou někdo dorazili dříve než já.

    Konec reklamní vsuvky. :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Vždy ve střehu :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Bacha, aby to nevzal jako návod. :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Sakra, takže Žamboch v té Líhni nekecal, jo? Hmmm, takže si musím pořídit tu katanu :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ROBERT_PILCH: No, leda v případě, že by Schrm chtěl poznat mou temnou stránku :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Jo, na tyhle dohody ona slyší... Asi jako býk na červený hadr :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Tak jí pošli dvacku a stáhni si to, ne? :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Knihy se nevyplatí krást. Jsou těžké, rozměrné a špatně se dávají do oběhu. Věř mi, já to vím :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: Normálně, stojej tam knihkuci s kalašnikovama :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Kdeže mají sklady? Jak moc jsou hlídaný? :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: S Tritonem mám zkušenost, že se prodeje vždycky zasekly okolo osmiset kusů, pak dlouho nikdo nevěděl, kde ostatní knihy jsou a najednou se dotiskovalo.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Triton je Triton, mají v tom samozřejmě guláš, ale oni to vědí, takže se s Šulou se dá v pohodě dohodnout a vyřešit to. S Pavlovským, lépe řečeno s tím materiálem, co má ve skladu, to nejde. Ti pro jistotu ani nereagují na nějaké pokusy o komunikaci - strategie "mrtvý brouk". Ale nic, raději to tu nebudu rozebírat.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, já mám zkušenost s Tritonem a Faloutem a to byl teprve mazec. Tam nikdo nevěděl, kde stovky knih vůbec jsou.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Nejsem ani z poloviny tak zlý, jak bych měl být. Jestli má takový binec jako ve skladu i v účetnictví, tak nevím.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Blahobytně? :)Tos mě dlouho neviděl. Jasně, že jsem novou tinu nedopsala, ještě nejsou ani v Norilsku :)Che, jsi na Pavlovskýho zlej :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Na to, jak trpíš, vypadáš docela blahobytně... Už jsi dopsala novou Tinu? Chci ti dát nějaký prachy. Tedy, přesněji řečeno, kus uhryzne nenasytná státní pokladna, něco z toho skončí v kase mého šéfa, něco u hochštaplera Pavlovského neúspěšně imitujícího distribuci, a teprve pak něco dostanou ti, kteří si to zaslouží - nakladatel a ty:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam