• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Vidíš, jakou máme dojemnou starost o tvé zdraví. A co má teď prioritu, scénář nebo nová Tina? A kdy Epocha vysune tu povídkou sbírku o Moire?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Zajímavá volba slov. Ovšem pro potřeby flagelanství bude účinnější další článek o autorských právech. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    To já se zas vybičuju :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: ... vzhledem k tomu, že se pak Petra chopila slova tak jak jen ona to umí (urobila prezenčku, vyzkoušela nás z toho, kde a s kym Moire zrovna ... bojuje a takpodobně), tak bych řekla, že zas tak unavená nebyla :-D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: To je stejně nejlepší svatá kniha na světě - stačí namířit a i bezvěrci se modlí. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Já nemám s Koránem nic :) Já ještě tak ten Kalašnikov :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: To ten černý šátek. Zelený s citáty z Koránu v arabštině by byl lepší. Hotová Šamila Basajevová, čečenká teroristka :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Že ano. :-) Putine, třes se!
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: To je dobrej popis :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Nebo kavkazská bojovnice za nezávislost, chybí jen Kalašnikov. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Stačila by mi dovolená kdekoli mimo prahu :/
    Ale vzhledem k tomu, že auto není převedené, byt zaplacený, pr na galerii nemesis napsaný a scénáře není odevzdaný, není pravděpodobné, že bych se na ni hned tak vydala.

    Pravda je taková, že jsem zhubla a já prostě s tím nosem a těmi lícními kostmi hned začnu vypadat jako baba jaga. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    To chce dovolenou v exotických krajích, kde je teplo a laciný rum.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nejsem nachlazená, jen utahaná.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Nebylo to nemluvení spíše způsobeno nachlazením? I na té panelové diskusi vydala tak přešle.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Fotky z křestu

    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.363135350387615.86687.144571038910715&type=1

    Jinak děkuji všem Petřiným příznivcům, kteří mi poslali reakci na její knihu. Zažila jsem Petru snad poprvé v situaci, kdy jenom stála, poslouchala, usmívala se a mlčela :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Já byl zrovna v autobuse mířícím do daleké země, tak jsem nemohl. I když v Praze přestávka byla - na vyhození čtyř totálně ožralých wasserpoláků z Třince. Tímto děkuji Policii ČR za profesinální zásah :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Dnešní křrest honu na lišku byl malý, ale měl úžasnou atmošku : ) Opravdu unikátní akce :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Video — Knižní pirátství — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/10000000071-knizni-piratstvi/21225100062/video/

    Tak, tady to je :) Srstka byl docela sympatickej, ale i kolegovi pirátovi jsem slíbila nějakou tu povídku :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    FERRYH: Udělej to a jsi synem smrti :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FERRYH: Jo tak. Na to autorka jistě kývne :-)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    jj, ja vim je to na digi a na xtrance snad s datem hajeni kdy to bude volne...
    ja myslel ze bych to po "domluve" dal na uloz.to :))
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FERRYH: Myslím že tam už je, ale zatím ještě není ke stažení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam