• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: mimina budou mít ráži tak 100 mm, ne? Teda pokud se počítá průměr.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Při typické ráži 30-40 milimetrů by to bylo OPRAVDU HODNĚ nafest :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ale fuj, já to původně pochopila jako metaforu.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: ... drážky jsou v pohodě... a s těma ostrejma hranama.. no... to by záleželo...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Ale ne, já to pochopil, i když nevím, zda je použití hlavně granátometu pro tyto účely vhodné z důvodu přitomnosti ostrých hran a drážek... :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TANAIS: prinejmensim to napadenou vyradi...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ačkoli... poslední útok téhle zbraně má za následek dvě půlroční zlatíčka a to vlastně docela smrtelný je :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    DWAY: nojo, já jsem totiž v jádru pacifista :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TANAIS: Predpokladam ze ty tvoje maji biologicke naboje a zpravidla nebyvaji smrtelne. :-D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ROBERT_PILCH: to nevadí. Já myslím na velké zbraně, Zoidberg myslí na velké zbraně a oběma je nám dobře. To, že se obsah mírně liší, není podstatné :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Tys to vůbec, ale VŮBEC nepochopil. :D

    BORGDOG: Tahle on-line redakce se mi líbí. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Velké zbraně a velké stroje, to je ta pravá hračka. Pravá radost však začíná až ve chvíli, kdy má mašina pásy a výkonný dieselový motor. Problém je v tom, že i když jsou hračky pro velké kluky v podstatě za cenu železa, jsou těžké, takže pásový traktor ruské provenience = minimálně cca 5000 kg * 10 korun, přeprava transport na tankovém podvalníku, a k tomu si pořídit ropný vrt :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    No já jen, že mám taky ráda velký zbraně, ale nebude to Kayem.. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    TANAIS: Ale ne, není to tak, jak si myslíš, nejsem zbraňový fetišista (a že jich pár znám), ale destrukční možnosti objektu zájmu prostě musí vyloudit úsměv na tváři. No dobře, Kay je moje oblíbená postava - já ho prostě chápu :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: sakra, já v tom vidím zase něco asi úplně jinýho :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BORGDOG: No co, to je ze života, já se taky usmívám, když mám možnost pomazlit se s nějakou opravdu velkou zbraní. U mých kapesních vraždítek není faktor zábavnosti a mazlivosti až tak velký...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: A ještě možná lepší: Ulpí na mě pohledem, který bych mohla považovat za zamilovaný, kdyby u toho na klíně nenabíjel granátomet. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nám je hej, ale dostat do budovy ostatní bude trochu problém a já nepochybuju, že nás čekají.
    „Trochu to tam rozsvítíme,“ usmívám se na Kaye. Ulpí na mě pohledem, který bych mohla považovat za zamilovaný, kdyby u toho nechoval na klíně granátomet.

    Teda, ne že by to bylo lesbický :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: A ano, je to ta s kmotřičkou vílou, co nenosí spodní prádlo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam