• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: To chce modernější postupy. Nevím už kde byla droga, která se kapala do oka. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nesnáším nitrožilní injekce, je mi špatně, jen to vidím, že budu na jehle, to mi opravdu nikdy nehrozilo :)

    Jó, to zaklínači, ti určitě nejsou takhle cimprlich :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: malá je vychovaná přesně tak, jak vychovaná být potřebuje, má-li přežít to, že je dítě svých rodičů... :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    A je malá vychovaná? Sny jsou mršky - mě se pořád zdá o jídle (večer nejím), chlastu (snažím se moc nepít) a ženských (raději bez komentáře:-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ZOIDBERG: Petra není dekadentka, Petra je spořádaná matka. Na vlastní oči jsem viděla, jak své dítě vychovává :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    I vy slečinky, děláte, jako by se jí zdálo o tom, že si píchá pervitin rovnou do žíly, a ne o neškodné zábavě dekadentů :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: A co nás čeká ještě... ;-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Člověk si říká jak přišla na to zaklínačské svinstvo, že... :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Co ty jsi už všechno nevyzkoušela... :-D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Bohužel se v našich podmínkách sklizeň koky nedaří - neposloužím :-( Mám jen domácí tabák,ale je v něm trochu moc nikotinu, takže ho používám jen proti mšicím - člověku hrozí akutní otrava.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Dneska se mi zdálo, že šňupu kokain :) Zoidberg poslal slivovici, není někdo z vás v Kolumbii? :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Co se vleče, neuteče. :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Nějak se nám to vleče... :-(
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Na to, jestli vyleze, nemá Robert žádnej vliv :) To řeší norilská úderka :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    SCHRAMM: Hehehe. :) No byloby to hezké, ale takhle svět nefunguje. :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Jak doufám??? ;-) Jeden by si myslel, že carevna (nebo Alraune?) tančí, jak Pilch píská :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Momentálně leze a doufám, že časem i vyleze :)

    V takové tmě nevidí skoro nic ani upír. Orientuju se, to jo, ostatně, v úzkém tunelu to není nic těžkýho, prostě lezu dolů a občas shodím na Afoňu pršku hlíny. Dole je tma, ticho a čpí tam krev, lépe řečeno, to, co z krve zbude, když projde trávicím traktem upíra.
    „Timoteji?!“
    To, co se ozve, není hlas člověka, upíra, nepodobá se to vůbec ničemu, možná nářku zatracenců, kterým mě strašil jeden potulný kněz, než zemřel na anémii.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Takže může patrně jen stepovat, počítám... :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    DWAY: No, opakování nevylučuji. :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    BORGDOG: A do nekterych: Leze, vyleza, leze, vyleza... :-D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    DWAY: Ale je. Akorát do některých se spíš s radostí leze a z jiných s radostí vylézá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam