• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROBERT_PILCH: Souhlas. Dělámi si z toho sice srandu (doufám), ale je jasný, že je lepší, když mají věci ten čas, který je jim třeba. Na druhou stranu je záhodno dát občas umělcům najevo, že upřímný zájem o jejich práci u fanoušků je :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    JVMLOK: Goodkind tu svou slátaninu dopsal, ne? Resp. natahuje žvejkačku dál, nedávno vyšlo Ozubí reguly či jak, uvedené slovy nový příběh o Richardovi a Kahlan. Přitom první tři čtyři knihy Meče pravdy se mi fakt líbily... Narozdíl třeba od Jordana.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Já už víc motivovaný být nemůžu. :) Udělal jsem všechno, aby Tina byla co nejdřív. A nechci na Petru moc tlačit, protože čím víc dotíráš na múzy, tím je to s nimi horší. I Petra dělá co může, věř mi. :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SCHRAMM: viz Goodkind. Gemmel. a doufam ze to nebude moc pokracovat. Zrovna u Gemmela me to setsakrametsky mrzelo, byl to buh heroic fantasy :p
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Já myslím, že chudák Robert je v tom docela nevinně. A Petra taky. To je ty múzy jsou nějaký líný :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Už nevím, jak vás dva motivovat. Co kdybych slíbil, že si novou Tinu KOUPÍM (největší uznání, kterého se můžete dočkat)?
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROBERT_PILCH: Čili nazpíváme metalovou verzi Please, Petra, write like a wind...? :D
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    SCHRAMM: Čort znajet...
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Ale zas na nás myslí, takže je to hezky fázuje. Moire na září, Tina na říjen... Ehm... Bude Tina na říjen? :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    JVMLOK: Toho bych se nebál. I kdyby, tak to dopadne jako s Jordanem a někdo to dopíše. Celkem i souhlasím s názory, že by bylo fajn, kdyby to byl třeba Abercrombie. Případně možná Abraham.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Mezilidské vztahy, kurvení se... Dyk řikám, Martin :) No a navíc to teď čte každej :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: ano, vlastně to má dvě fáze, nejdřív dopsat a pak proškrtat!
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Jo jo, nějak se nám to rozplizavá, a Martin postavami docela nehezky plýtvá. Mám vážné problémy s pátým dílem, musím si asi dát pauzu. Stejně teď nějakou dobu budu číst jen Neomillnerovou, zase jí vyjdou tři knížky najednou :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SCHRAMM: no nejsem si jistá jestli incest, sexuální praktiky trpaslíků ( Křesadlo, četli jste Křesadlo?), mučeníčko všech všema a magický sex za účelem královražd jde považovat za mainstream.

    A fanstvo si usilovně přeje, aby ho HBO zavřelo do mučírny a donutili ho to dopsat. Stejně si nic jinýho nezaslouží - jak on k postavám, tak producenti k němu.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ZOIDBERG: Tak u martina sice lidi s meci pobíhají, ale stejne se vetsinu casu kurví. Stene ten ukecanej paprda vypusti dusi driv nez tuhle svou "trilogii" dopise a fanboyos zustanou s poradnym cliffhangerem bez reseni a pointy.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Ale ne, Martin je žánrovka, pobíhají tam lidi s meči a dělají různé hrdinské věci. Mainstream je více o tedlenctěch mezilidských vztazích, tady hlavně o kurvení se... :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Jako kvalitní mainstream teď čtu jistého G. R. R. Martina - a spokojenost. Je Viewegh ještě lepší? :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Možná by jsi ho měl zkusit, ať si rozšíříš obzory kvalitní mainstreamovou ltieraturou :-)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SCHRAMM: ...a nejspis nikdy nebudu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam