• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Je to tady, dnes nám příjde Rudovlasá. Zítra k dostání u všech dobrých knhikupců - nebo alespoň u těch, kteří berou zboží od renomovaných distribucí.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROBERT_PILCH: To je v pohodě. Ode mně to bylo jen konstatování, jsem s tou situací smířenej, že holt sem ty knihy dorazí později. Labyrint zas dává celkem zajímavý slevy, takže se to vyplatí. Kdyby potřeboval mít knihu v den vyjití, čtu ebooky :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    SCHRAMM: No, Valhalla je Perseus, a tam spolupráce trochu drhne na úrovni barterů a obchodů mezi distribučními společnosti. Není to nic, co bych mohl ovlivnit. Zmiňovaný Kosmas je fakt divný, protože jejich distribuce to dostala v den, kdy to vyšlo - a v množství, které si objednali. Usuzuji na nějaký vnitřní bordel, do kterého (bohužel pět) nemám co mluvit. Knihkupectví Labyrint neznám a bohužel nevím, kdo za ním stojí...
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Nikoliv, místní SFF knihkupectví. Byť tedy nevím, co znamená typ Seqoy.

    ROBERT_PILCH: Hradec Králové. Konkrétně tu máme tyto:
    http://www.knihkupectvivalhalla.cz/ (obecně o něco lepší, oproti Kosmasu mají tak týden zpoždění, ale to asi bude tím, že si pro knihy jezdí sami či co. Soudím dle informací typu "Ještě to nemáme, ale kolega jede ve čtvrtek do Prahy, takže v pátek, nejdýl v pondělí to tu bude." A většinou fakt je. Naposledy jsem ale i třeba na Kotletu nebo Kroniky železného druida čekal celkem dlouho. Teď tu máme nově i pobočku Neoluxoru, ale já stejně radši podporuju "žánrový obchody"

    A pak http://www.knihylabyrint.cz/
    K Drescherovi konkrétně tady (čili to ještě není skladem) http://www.knihylabyrint.cz/fantasy/1503/jeden-z-deviti---alex-drescher-120364.htm
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: To víš, že už je to za pět prstů dávno k mání.
    SCHRAMM: Nemyslíš těmi speciálkami pofiderní firmy typu Seqoy? :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    MOUNTBATTEN: Nebývám válečný štváč, ale Epocha si tím s*re do vlastního hnízda. Ta kniha je venku už více než půl roku, a tím pádem asi nebude problém sehnat ji za pět prstů. Kvůli Petře mě to mrzí. :(


    SCHRAMM: Kde je to "u vás"? Konkrétně u Dreschera mě to zajímá, protože chci, aby se to prodávalo, když už to distribuuju. Díky za info. :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Co ta elektronicka verse HONU NA LISKU?
    Bude? Je a prehlidla jsem? (myslim k prodeji, ne na ulozto;-) )

    Nebo nic a vykaslat se na cekani a jit si zas ucpat nejakym lapacem prachu kus mista v knihovnicce?:-))
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: U nás ne, obě speciálky mají jakýsi delší dodací lhůty. Viz poslední Drescher. Stále svítí jako novinka ale ne skladem - a kdy to vyšlo? Co naplat. Nadstandardní sleva čekání vyvažuje :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Kdybych nevozili knihy nikomu, kdo neplatí, tak... Viz Panta Rhei :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: ...anebo u Kanzelsbergera, který to bude mít až časem, páč neplatí. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Na druhý den je to u normálních knihkupců. Pokud tedy nenakupuješ někde u starýho Horáčka v Horní Dolní, který prodává knihy na návsi v adaptovaném kozím chlívku, pronajatém od bábi Pičmundový. Ten to má za dny dva :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Hmmm, plus 14 dní než to dorazí na pulty. Ale aspoň je nač se těšit :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Abych to upřesnil, termín dodávky máme 5.9.,ale to se ještě může mírně změnit.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Již brzy to vyjde.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Jako že už to vyšlo???
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Ale je fešná, ne? :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Nám to Epocha poslala dneska.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ehm, to je takňák poprvé, co vidím obálku B-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Nevím, zda to již zde nebylo http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=495
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Sarcasm? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam