• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Nevidím v tom zásadní problém, pokud je optimalizované pro nejběžnější čtečky.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Jo mě taky napadlo PDF. Akorát že ten formát nemám rád.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Ale už je to řešitelné. V nejhorším formátem PDF optimalizovaným na velikost běžných čteček.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Já ti nevím, mě se zdá, že čtečky kvanta ilustrací nepobírají vůbec dobře.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    LEXIK: Už byste si mohli zvyknout, že u Brokilonu vychází elektronická kniha zároveň s tištěnou, někdy dokonce ještě o pár dní dřív. :) U nové Tiny tomu nebude jinak.

    ZOIDBERG: To mi došlo. Když jsem to psal, ťukal jsem text jednou rukou a v druhé jsem držel obrovskou ceduli "SARCASM". :D

    ALRAUNE: Jenomže dneska už e-booky s ilustracemi nejsou vůbec žádný problém. Jenom je otázka, jak se k tomu postaví Albatros...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Roberte, Tina bude elektronicky ke koupi, ne? Amelie asi těžko, je to dětská kniha, bez ilustrací ztrácí smysl.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Amélie a tma | Albatrosmedia.cz
    http://www.albatrosmedia.cz/amelie-a-tma.html
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Každopádně by bylo dobré vědět, zdali bude spolu s "papírem" zároveň ke koupi i epub/mobi u PalmKnih / Kosmasu / eRedings ... :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Ale ona pracuje tam kde já, tak by to vědět mohla :-) Však jsem jí to vysvětlil. Hlavně že je zájem.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Vysvětli jí, prosím, jak funguje knižní byznys, když to neví, ano? :D

    BORGDOG: Ne. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Gratulace. Kolegyně v práci se mě hned zeptala, jestli to Pilch vydá do vánoc :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: A já prudit můžu? :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    LEXIK: Nedělal bych to. :)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    Takže teď můžem začít prudit pana Pilcha, jo ..?!!
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tina hotovson :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Hlavně jestli to roztomilým shledají zamýšlené konzumentky. Bez těch obrázků by to bylo poloviční.. Když mi koupíš pivo, tak si to od tebe nechám v sobotu i podepsat :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, mám ji doma a je fakt "cute", kam se hrabou Monster High. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Nezapomeňte, od zítřka je Amélie a tma ve všech dobrých knihkupectvích - nebo alespoň těch, které si ji objednaly. Už jsem měl knihu v ruce, je opravdu velmi hezky vypravená a ilustrovaná. Kupčík se vytáhnul. Tak ať jste příští víkend v Brně ve frontě na autogram :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SSapka... když už :-)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    thx

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam