• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: presne tak, jeden odstavec tvuj prepsat temito slovy. Jak to hned nabobtna a (a clovek pak nudou u cteni umre:-))) )
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Žádný "zvedni zadek, nemůžu se do tebe dostat", ale spirála rozkoše :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: To by bylo úchylný :D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: po diskusi na jistym facebuku mne napadla husta fanfikce: popsat splynuti par tvych milacku jazykem typicke cervene knihovny. Aneb opus na Torgeho zilnaty penis za pomoci sameho och, proklate sexy, hrisne bozsky a aaach :-)))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Hry na bolest - Petra Neomillnerová - Palmknihy.cz
    http://www.palmknihy.cz/web/kniha/hry-na-bolest-5345.htm

    Erotika na léto. Tedy, sm erotika, aby si někdo nestěžoval.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Já zrovna dneska dostal autorák. :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: v srpnu budu moct napsat "já taky" :-)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    ALIQUPISO: Já jsem si ji kupovala ze začátku, pak šla kvalita rapidně dolů, tak jsem to kupovat přestala a jak to s ní vypadá teď netuším ...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALIQUPISO: ctu, obcas, moc casopisy nectu, protoze mi dlouho nevydrzi, ctu rychle, je to pro me za hodne penez malo muziky :) Takze pokud uz njakej casak, tak prave Pevnost.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já ho píšu, takže jsem ho občas nucená i číst :)
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    Tak jsem si minulý týden poprvé koupila časopis Pevnost a netušila jsem, že je tak nabušený zajímavými tématy. Od teď si ho budu kupovat pravidelně. Čtete Pevnost?
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    MOUNTBATTEN: To mě u těch Romistů/hráčů na hoboj (dvoukombinace!),případně supervisorů tvorby perel typu "Postavení lesbické ženy v komunitě hráčů World of Warcraft" FAKT překvapuje ,)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: prace je z Karlovky, takze neni;-)
    (Karlovka nema moc chut k zverejnovani fulltextu svych VSKP)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Knihovníci, to jsou páni :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: a když zadáš jméno autorky, či práce do https://theses.cz/ tak tam není evidovaná?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: nekdy je ma prace vyhodou, ja se stazenim fulltextu problem jaksi nemam;-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEALA: Práci mám, ale link ne, leda můžu soukromě zaslat :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Když dělala známá magisterskou práci, tak si vzala na paškál Sapkowského. Ale nikdy mi ji nechtěla ukázat. Nevím proč...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALRAUNE: Link please :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Získala jsem bakalářskou práci, která se zabývá užitím jazyka v mých a Renčínových knihách :D

    Ano, i na Karlově univerzitě rozebírají, jak říká Tina Kayovi a Lota Torgemu v posteli :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Tak jsem konečně rozečetl "Vlky Sudet." O pokrocích a dojmech budu informovat, na Kaye bych asi uměl trochu přitlačit, ale to by mohlo skončit všelijak - Armageddon by byl aperitiv.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam