• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Já se musím přiznat, že mi to filosofování už občas přijde na hranici toho, co snesu. Někdy se trochu ztrácím, jindy mi to zas přijde trochu zbytečné - prostě víc už bych toho nechtěla. To už bych se radši zúčastnila sama - jestli něco takového pácháte po svém na dnd, to může být fajn.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: taky jsem se tomu divila :) cetl vsechno. A osobne tenhle posun spis vitam, mam Stevenovo filozofovani hodne rada a hlavne ma v jeho knihach smysl. Trochu mi to pripomina i nektera nase dnd sezeni, protoze si taky nehrajem na "klasicky" hrdiny :)

    IDLE: kazdy kus se pocita! :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: No, byl by to nepopiratelný důkaz kvality naší propagace.
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Na ten bych snad raději ani nečekala.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: Anebo na mezinárodní zatykač za malaz-terorismus.
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: To je fakt. No, v nejhorším si počkáme na statistiky Světové zdravotnické organizace.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: A ty i já používáme k šíření více moderní prostředky hromadného ničení, totiž Internet. :-) Tam se počet obětí vyhodnocuje hůře.
    IDLE
    IDLE --- ---
    I když ne, je fakt, že v devítce se taky najde dost, ty pozdější díly jsou holt o něco hutnější.
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Devítka přehnaně filosofická? A osmičku četl?

    Jinak tolik úspěchů s nakažením zatím nemám, dohromady asi dva kusy. Ale co, není všem dnům konec. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Zajímavé. Mně se zdála naopak kapku přefilozofovaná osmička. Z toho, co zatím čtu z devítky bych naopak řekl, že je velmi jasná a docela hezky začíná "odkrývat pozadí."
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: ja taky obvykle jen tak nenapadne doporucuju :) ale uz jsem tim nakazila tusim nejakych 5 jedincu a partner bude dalsi :))
    a zatim na me vsichni jen uznale kyvou, ze jsem jim opravdu dobre poradila :)
    i kdyz ted se mi ozval jeden clovek, ze se mu prilis nelibi devitka, nebot mu pripada prehnane filozoficka a nedovede si predstavit, ze by autor moh nejakym zpusobem dej v pristim dile rozumne ukoncit :))
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Nevidělo by se nic, maximálně tak co je populárnější.

    Ale my už přece máme jasno, tak co ještě zjišťovat? :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: Teď by to opravdu chtělo tu filmovou nebo seriálovou adaptaci. A vidělo by se, kdo je lepší. :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Pomalu a nenápadně, ale o to účinněji. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    A tak se nám nákaza šíří... :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Já mu Malaz ani necpala, protože když vezmu v úvahu, jak dlouho obvykle nad knihou vydrží vzhůru, tak bude na každý díl potřebovat odhadem tak rok. Ale když vidí, jak s tím pořád blbnu, tak tomu chce taky přijít na kloub.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: nastesti uz to ted ani neni tak drahe, ale porad tu jsou jeste jine priority :)

    Ja jsem bohuzel sve drahe polovicce nejprve podstrcila Pisen ledu a ohne, na ktere se nejak zasekl (narozdil ode me totiz pilne studuje a jeste pracuje) a ne a ne se dostat k malazu :) priste budu cpat lidem rovnou tohle :) neni nad to si spokojene chrochtat nad malazem s dalsimi ctenari :))
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Jasný, to je vcelku srozumitelný argument. Přece jenom to pořád ještě není úplně laciná záležitost.

    Hm, tak jsem se vám tu chtěla pochlubit, jakou máme idylickou domácnost, já si tu teď čtu The Crippled God a poloviček se pustil do Měsíčních zahrad... ale už nad tím usnul, takže kouzlo okamžiku pominulo. :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: tak ja si ji hodlam poridit :) problemem jsou finance, jsem stale vecnym studentem a kdyz uz se neco nasetri, vyhodim to hnedka za neco jinyho, tohle zatim nepatri mezi me priority, takze po kabelkach vecne taham bichle :))
    TOMKETTOM
    TOMKETTOM --- ---
    Jaj no jasny jsem tele. Vůbec mi to nedošlo dík za upozornění. :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam