• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Nevidělo by se nic, maximálně tak co je populárnější.

    Ale my už přece máme jasno, tak co ještě zjišťovat? :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: Teď by to opravdu chtělo tu filmovou nebo seriálovou adaptaci. A vidělo by se, kdo je lepší. :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Pomalu a nenápadně, ale o to účinněji. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    A tak se nám nákaza šíří... :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Já mu Malaz ani necpala, protože když vezmu v úvahu, jak dlouho obvykle nad knihou vydrží vzhůru, tak bude na každý díl potřebovat odhadem tak rok. Ale když vidí, jak s tím pořád blbnu, tak tomu chce taky přijít na kloub.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: nastesti uz to ted ani neni tak drahe, ale porad tu jsou jeste jine priority :)

    Ja jsem bohuzel sve drahe polovicce nejprve podstrcila Pisen ledu a ohne, na ktere se nejak zasekl (narozdil ode me totiz pilne studuje a jeste pracuje) a ne a ne se dostat k malazu :) priste budu cpat lidem rovnou tohle :) neni nad to si spokojene chrochtat nad malazem s dalsimi ctenari :))
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Jasný, to je vcelku srozumitelný argument. Přece jenom to pořád ještě není úplně laciná záležitost.

    Hm, tak jsem se vám tu chtěla pochlubit, jakou máme idylickou domácnost, já si tu teď čtu The Crippled God a poloviček se pustil do Měsíčních zahrad... ale už nad tím usnul, takže kouzlo okamžiku pominulo. :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: tak ja si ji hodlam poridit :) problemem jsou finance, jsem stale vecnym studentem a kdyz uz se neco nasetri, vyhodim to hnedka za neco jinyho, tohle zatim nepatri mezi me priority, takze po kabelkach vecne taham bichle :))
    TOMKETTOM
    TOMKETTOM --- ---
    Jaj no jasny jsem tele. Vůbec mi to nedošlo dík za upozornění. :))
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: To je koneckonců tvoje volba, ale tady máš jednu z motivací. :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: jsem stara konzerva, jeste ani nemam ctecku :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Podpořit se dá i eknihou, aspoň v některých případech (když je), a to aspoň nezabírá stěny. Ale jo, pár knih je fajn mít na očích, má to něco do sebe.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: porad ale nemam narvane tri steny knih jako moji rodice :)) a nektera nakladatelstvi clovek proste musi koupi knihy podporit :)
    je to stejny, jak u tech pc her :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Jasně, člověk skoro nic nemá, ale když to začne vyjmenovávat... :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: je fakt, ze se mi to uz taky trochu hromadi. mam tu jeste pisen ledu a ohne, holdstocka, nejakyho toho feista, hromadu mang, komiksu...
    o kucharkach a podobnejch knizkach ani nemluve :)
    ale kdyz uz sbiram krabicky od pc her, mohu i knizky :))

    TOMKETTOM: tohle bych rozhodne schovavala do spoiler boxu, kor kdyz to nyx umoznuje...
    IDLE
    IDLE --- ---
    TOMKETTOM: Hele, já vím, že jsou to "počáteční" díly a všichni to tu asi máme přečtené, ale stejně bych takové věci asi naplno neříkala, co kdyby se tu stavil nějaký "začátečník"?
    TOMKETTOM
    TOMKETTOM --- ---
    Nevíte někdo o někom kdo prodává půlnoční vlny :-) konečně dočítám dóm řetězů a zatím nejlepší vzpomínky ledu.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ULRIK: Neštvi, když to ještě dlouho nebude česky. Pokud vůbec...
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Tak prvních dvacet stran Orb, Sceptre a Throne řekne o Seguležích víc, než všechny knížky dohromady. Faktograficky awesome! A je tu i o Mokovi...
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: "Aspoň v té knihovničce něco i bude" - ono se to nezdá, ale naskakuje to strašně rychle. Já loni do nového bytu koupila dvě takové uzounké knihovničky (vnitřní šířka 26 cm, 5 polic), a zdály se chudinky tak prázdné s těmi pár knížkami, co jsem měla. Teď jsem si přivezla od rodičů ty, co jsem tam měla uložené, a hezky zůstanou v krabicích, protože je není kam dát - a to si skoro nic nekupuju! Akorát toho Eriksona, no... a sem tam něco náhodně.

    A to jsem fakt knihovní člověk a knížky nepotřebuju vlastnit. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam