• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: taky si myslim, ale aspon neco...
    moc lidi k malazu fanarty nedela, bohuzel

    neco malo je jeste zde:
    #Malazan-Art-Guild on deviantART
    http://malazan-art-guild.deviantart.com/
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Ta duha na tom meči je fakt divná. Jinak pěkné.
    ROMI
    ROMI --- ---
    HATOR: az na podzim jo? :) zacal jsem cist od zacatku v aj, tak uvidim, co stihnu driv, asi cesky ;)
    HATOR
    HATOR --- ---
    ULRIK: No já taky doufám, že ještě chvíli vydrží (psát) :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    No naposled když dělal výzkum v Mongolsku, tak skoro natáhnul brka...:)) Tak snad ne, mno...:)

    Každopádně už je přebal a blurb k prvnímu dílu Kharhanas Trilogy.
    HATOR
    HATOR --- ---
    ULRIK: Přesné datum bude tehdy, až vyjde desítka. Určitě bude info minimálně na stránkách Talpressu. Hádám tak konec listopadu, začátek prosince. Pokud zas nepojede někam něco kopat, teda. Ale posledně to téměř rukoudáním sliboval.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ULRIK: nekdy na podzim v Praze, presne datum jeste neni verejne znamo :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Kdy ma Malazcon bejt? A kde?:)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: pokud se na malazconu opravdu ukaze, myslim, ze nas takovycg bude vic, tak se budem moct aspon nejak vzajemne podporit :))
    ale co jsem byla na autogramiade, tak opravdu pusobil jako neuveritelne sympaticky clovek :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    HATOR: To je sice fajn, jenže já nemám problém s ním, ale se sebou. :) No, uvidíme, jak se to vyvrbí.
    HATOR
    HATOR --- ---
    IDLE: Neboj, fakt, je ohromně milej. Kluci, kteří pořádně neumí anglicky, doteď vzpomínají, jak s nima po hospodě dělal sborku a rozborku kalašnikova nebo co to bylo. Navíc podle mých zkušeností - čím úspěšnější (vlastním přičiněním) člověk, tím vstřícnější, protože si nemusí léčit žádné komplexy :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    HATOR: A sakra! To abych začala sbírat odvahu už teď. :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    IDLE: Určitě se ptej! Nejhorší byla debata s českými fanoušky, kteří tam seděli jako zařezaní - jak mají ve zvyku - styděli se a mlčeli a mlčeli. On na dotazy odpovídá moc rád a ne zrovna vyhýbavě - v psaném online se asi bude víc hlídat, možná. Poláci ho prostě zavalili otázkama a bylo.
    IDLE
    IDLE --- ---
    HATOR: Třeba se vás... plachej... nejsem si jistá, jestli se budu schopna na něco zeptat, ale rozhodně mám v plánu si to nenechat ujít.
    HATOR
    HATOR --- ---
    IDLE: :))) To je mi jasný. Ale však se ho budeš moct zeptat osobně - stále je v plánu, že by měl na podzim přijet, až vyjde česky desítka.
    IDLE
    IDLE --- ---
    HATOR: Jo, tak to se holt v online rozhovoru nepozná. :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    IDLE: Kecá. Jak mluví o Bauchelainovi, úplně mu svítěj oči :)))
    IDLE
    IDLE --- ---
    HATOR: V těch dotazech se ho lidi taky ptali, jestli se v některé z postav vidí víc než v jiných, a všechno zapřel! :) Prohlašoval tam takové ty uhýbavé věci, že se vždycky cítí být tou postavou, kterou zrovna píše, nebo tak něco.
    HATOR
    HATOR --- ---
    IDLE: Ale tak samozřejmě, kdyby byly všechny postavy líbivé, nebyl by to Erikson, že jo. Ale zrovna tyhle dva fakt fakt fakt nesnáším! :) A mám takový pocit, že jak si Sapek promítá sebe do Marigolda, tak se SE opravdu promítá do Bauchelaina - teda aspoň o něm dost mluví :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam