• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    První audiobook

    Gardens of the Moon: The Malazan Book of the Fallen, Book 1 Audio Book | Steven Erikson | Download Gardens of the Moon: The Malazan Book of the Fallen, Book 1
    http://www.audible.com/pd/?asin=B009KSQJ3U
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ULRIK: no puvodne mel byt snad ten malazcon nekdy o prazkach, pak jsem se bala, ze ho v zari propasnu a misto toho jen ticho po pesine a nikde zadna oznameni o konani/presunu akce :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Jojo, TCG, jsem starej a pletou se mi už názvy :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    myslel jsem si, ze to bude devitka, ale za boha jsem si nemohl vzpomenoutna nazev :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: Dust of Dreams, devítka.
    ROMI
    ROMI --- ---
    co je dod
    IDLE
    IDLE --- ---
    Počítám, že se ptáš na CG, DoD už je venku dávno (tyhle zkratky... :)).
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Jak je to vlastně s tím vydáním českého DoD a účastí Eriksona na užnevímčem?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: az tak pozde? :) a to jsem doufala, ze si ho nadelim treba ted k narozeninam. Doufam, ze se aspon tedy dockam pekneho vanocniho darku :)

    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Ne, žádná reklama. Není to definitivní, není to zatím nejspíš dokonce ani přečtené. Je moc brzy - hele, nedávno mi v jediném dni krachly dva projekty, které měly vyjít, a třetí k tomu má momentálně blízko. Nechci pít krev eleinta, co ještě lítá po Starvald Demelain. :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    a co to ma bejt vubec :) delej si reklamu chlape poradnou taky :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    BORGDOG: tak to je fajn, u koho to ma vyjit jestli to neni tajny? :) oni jsou obcas rychlici ti vydavatele :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROMI: Řekněme to tak - momentálně už to nezáleží na mně. ;-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BORGDOG: hele a co ty vubec? uz mas nejakej ten roman? ma ti neco vyjit ted? sup sup, pis a necti mi nejakyho eriksona :D
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: Stephensona už nevím, jestli jsem četla česky nebo anglicky, ale každopádně to bylo až po Eriksonovi, takže už jsem byla zvyklá na náročnější kusy. Předtím mi dal docela zabrat Miéville.
    ROMI
    ROMI --- ---
    jeden z nejhrosich pro me na cteni Erikson, jeste si nedokazu predstavit cist takovyho
    Neala Stephensona, ted ctu anatem a je mi jasny, ze v aj bych byl v riti asi
    IDLE
    IDLE --- ---
    HEBORIK: To tvrdím taky, pořád! :) Nicméně chápu, že Erikson je už trošku vyšší level a spíš cíl než cesta.
    HEBORIK
    HEBORIK --- ---
    BORGDOG: ale di, právě čtením se tu anglinu naučíš ;-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Pěkné, pěkné.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Takže, sice to trvalo dlouho, ale nakonec jsem se dočkal a dnes mi dorazila má podepsaná kniha z limitované edice Wurms of Blearmouth. Přikládám několik fotek a skenů, kvalita snad bude dostatečná.

    Image Hosted by ImageShack.us


    Kniha přišla skutečně pečlivě zabalená, v silném bublinkovém pouzdru a ještě vycpané krabici. Ochranné pouzdro je bez výzdoby, ale skutečně bytelné, ne jen ozdoba. Přebal a přední strana knihy pod ním je shodná s tím, co vidíte zde:

    A Fantasy Reader: Erikson's The Wurms of Blearmouth covers
    http://afantasyreader.blogspot.cz/2012/06/eriksons-wurms-of-blearmouth-covers.html

    Vnitřek obálky vypadá takhle:

    Image Hosted by ImageShack.us


    A tady je to hlavní: Podpis autora s číslem kopie, v mém případě 184:

    Image Hosted by ImageShack.us


    Kniha je relativně tenká, 121 stran, ale papír i tisk jsou opravdu kvalitní, stejně jako vazba. S nějakými paperbacky nesrovnatelné. Nakonec přikládám první stranu:

    Image Hosted by ImageShack.us


    Co dodat... se vším vyjma výše cla a průtahů při doručení jsem spokojený. I když při své znalosti AJ budu nejspíš na ta písmenka jen smutně koukat. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam