• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: jenze tohle uz tu bylo ;)) vim, ze je ta ukazka starsiho data, ale link se tady v klubu zatim neobjevil ;)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jsi mírně pozadu. :-)

    Proč číst Malazskou Knihu padlých... (čtenářské PR)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/proc-cist-malazskou-knihu-padlych/
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    tady to jeste neni? :)

    XB-1 » Už i k nám brzy vtrhne Eriksonův Chromý bůh! (ukázka)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/uz-i-k-nam-brzy-vtrhne-eriksonuv-chromy-buh/
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    SID311: ja byla za Noc nozu docela rada, minimalne uz jen proto, ze prozradila neco vic o Tayschrenovi :) a byly to velmi zajimave informace :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Ach jo, vy máte všichni neférovou výhodu...
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    BORGDOG: Jak píše SID311: , RotCG a Stonewielder jsou solidní...OST mě sralo. Neskutečně. Tak zabitej potenciál.
    IDLE
    IDLE --- ---
    SID311: U Gardy mi přišlo, že měla slabší místa. Chvílemi mě bavila a chvílemi jsem se spíš prokousávala. A mám dojem, že mě tam víc rušilo přepínání mezi jednotlivými liniemi.
    SID311
    SID311 --- ---
    BORGDOG: Noc nožů byla slabá, ale Return of the Crimson Guard a Stonewielder se mi líbily docela dost. Orb, Scepter, Throne byl ale zase slabší, to je pravda.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ULRIK: Bohužel mě to nepřekvapuje. Mně i v Noci nožů nejvíc bavily pasáže vysvětlující, co napsal Erikson, než to, co psal Esselmont, a to není dobrá známka.
    IDLE
    IDLE --- ---
    ULRIK: Já u ICE skončila zatím u Return of the Crimson Guard, ale mezery mám i u SE, sakra. :)
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Tak zrovna Esselmonta bych jim necpal. Pokud bude Blood and Bone stejně mizerný jako OST, tak jeho další román už ne v hardcoveru do sbírky a kdoví, jestli vůbec....no dobře, přečtu to, ale jako špatně napsanou encyklopedii.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Pomalu zase začínám chápat tu paniku začínajících čtenářů, kolik toho mají před sebou.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    BORGDOG: His fourth novel, Orb, Scepter, Throne was published in 2012. He expects to write up to three more novels set in the Malazan world.

    dí wiki...a je fakt, že toho měl naplánováno hodně. Určitě musí přijít Assail, mám pcit, ž ho snad i sliboval v nějakým rozhovoru. Jako kontitent Assasil.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    BORGDOG: Nemyslím. Mám pocit, že by měl napsat ještě něco z Darujhistanu...ale nejsem si jistej.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ULRIK: A to je Esselmontův závěr?
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Konečně Blood and Bone doma :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    LANC: Než GRRM stihne poslední díl, napíše SE nejmíň jednu další trilogii :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    LANC: Vlastně jsi na tom líp než ti, kdo se rozhodli si pod stromeček nadělit desátý díl - ještě nemáš takovou představu, co tě čeká. :)
    LANC
    LANC --- ---
    IDLE: Já vím, však je to legrace. Mě ta charakteristika strašně baví :) Ale vzhledem k tomu, že jsem se rozhodl nasochisticky čekat, až GRRM dopíše Píseň ledu a ohně, resp. až Rothfussovi vyjde třetí díl trilogie, tak asi asi Měsíční zahrady konečně nechám dát pod stromeček. Ta Vaše indoktrinace byla poslední kapka :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    LANC: Já už naznačovala, že to nejsou nutné podmínky. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam