• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    MOR
    MOR --- ---
    Dovolí mi Mistr Kápě po smrti číst ? ;-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jen klid, ono to zas zmizí. Pokračování se už nikdo nedožije. :-D
    IDLE
    IDLE --- ---
    Co nám to tu vzniklo? Vzpomínky ledu a ohně?
    MOR
    MOR --- ---
    Ale jo Martellové jsou zajímavý - ale proč jsem četl jak se borec vleče přes půl kontinentu aby tam nic neudělal kromě toho že natáh brka to jsem nepochopil

    Nertváci nemají jinou roli než kanonfutr, ale s čím ještě ze Severu přijdou Jiní tak na to se těším hodně... a taky dlouho :(
    ROMI
    ROMI --- ---
    HITOMI: i Quentyn? pro me taky vcelku zbytecna postava
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    MOR: Martellové jsou zas třeba pro mě jedním z nejzajímavějších rodů :) nemrtváci mě serou, stejně tak třeba Daenerys apod. :) I když nej byl samozřejmě Oberyn :)
    MOR
    MOR --- ---
    Na nemrtvé a dějovou linku kolem nich se většina lidí těší, dokonce se zdá být po budoucnost jako naprosto podstatná ale Martin ti místo toho furt servíruje červenou knihovnu s neustále se rozšiřující řadou naprosto zbytečných postav (např. Quentyn Martel)
    HATOR
    HATOR --- ---
    SCHWAB LANC: : Ne? No dobře, budu vám věřit. Já viděla jen kus první řady seriálu a tam byli mrtví prostě prtví ;)
    LANC
    LANC --- ---
    HATOR: No... Ne všichni ;)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HATOR: nezustavaji :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HATOR: To není pozitivum, protože se to bude časem týkat i autora. :-)
    HATOR
    HATOR --- ---
    LANC: No ale zase u Martina zůstávají mrtví mrtvýma, že :D
    LANC
    LANC --- ---
    LANC: Mám sto chutí začít doporučovat Eriksona kámošům, kteří se s Martinem po red wedding rozešli ve zlém :)
    LANC
    LANC --- ---
    LANC
    LANC --- ---
    MATEEJ: "Nesedlo mi, že stačí první dvě věty popisu postavy a já na 100 % vím, jestli to bude hajzlík, klaďas, čestný chlap, pragmatik..." Věř mi, že nevíš... :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    HATOR: aah, i tak jsem ráda :) jsem líná objednávat si to ze zahraničí a prokousávat se anglickým textem :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    HITOMI: Překládám, a jako ... děj je zajímavý, ale prostě ho popisuje moc slovama. Navíc tam má chyby. Hodně chyb :/
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    HATOR: jen ho čteš, nebo i překládáš? :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    IDLE: Taky jsem zvědavá, ale pokouším se prodrat Esslemontem a na tohle už nemám nervy :)
    Mimochodem, nemohl by někdo ICE říct, že u něj více slov fakt neznamená více? Jirásek je proti němu stručnej a výstižnej :(
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: tak pak poreferuj :) taky na to zkusim kouknout :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam