• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    HATOR
    HATOR --- ---
    HITOMI: Překládám, a jako ... děj je zajímavý, ale prostě ho popisuje moc slovama. Navíc tam má chyby. Hodně chyb :/
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    HATOR: jen ho čteš, nebo i překládáš? :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    IDLE: Taky jsem zvědavá, ale pokouším se prodrat Esslemontem a na tohle už nemám nervy :)
    Mimochodem, nemohl by někdo ICE říct, že u něj více slov fakt neznamená více? Jirásek je proti němu stručnej a výstižnej :(
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: tak pak poreferuj :) taky na to zkusim kouknout :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    Malazan Empire Card Game | Cheeky Dingo Entertainment
    http://www.cheekydingo.com/games/malazan-empire-card-game.html

    Prý alfa verze, ještě jsem ani nečetla pravidla, ale hodlám to prozkoumat.
    HEBORIK
    HEBORIK --- ---
    HITOMI: jasná pita ;-)
    Cotillion/The Rope/Dancer 84%
    Brys Beddict 84%
    Anomander Rake 78%
    Whiskeyjack 75%
    Quick Ben 75%
    Shadowthrone/Kallenved/Ammanas 72%
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Mě teda Rychlej spíš vyděsil. :) Našla jsem si pár společných rysů se Samar Dev, ale to je asi moc podružná postava na to, aby se vyskytovala v podobných kvízech (což je ovšem jeden z důvodů, proč mi vyhovuje). :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: mezi přáteli mám už i dva Kellanvedy, Stracha Sengara, Parana a Pačese :) takže je tam těch možných výsledků víc :)

    každopádně Rychlej mě potěšil :) ale taky teda nevim, ke komu v malazu bych se přirovnala :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    Popravdě řečeno nad tím, která postava v Malazu se mi nejvíc podobá, jsem už přemýšlela, ale z tohohle seznamu by to nebyl asi nikdo.
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    IDLE:
    Brys Beddict 81%
    Whiskeyjack 78%
    Cotillion/The Rope/Dancer 75%

    Nekdy je tezky odpovidat pravdive a ne s tim, ze clovek premejsli ktera postava to je. Tentokrat jsem to udelal vazne pravdive a Bryse jsem vubec necekal :]
    MAASHA_PHIRZT
    MAASHA_PHIRZT --- ---
    Whiskeyjack 69 %, Fear Sengar 66 %, ...
    IDLE
    IDLE --- ---
    Je to dlooouhý.

    To by mě zajímalo, jestli někomu vyjde někdo jiný. :)
    You Scored as Quick Ben
    Quick Ben 66%, Fear Sengar 63%, Whiskeyjack 53%, Cotillion/The Rope/Dancer 53%, Ganoes Paran 50%, ...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Ať nám to tu trochu ožije :))
    Which Malazan Character are you? | Quizfarm.com
    http://quizfarm.com/quizzes/new/LegendScott/which-malazan-character-are-you/index.php

    You Scored as Quick Ben
    You are Quick Ben! The mysterious hoarder of souls, the high mage of the Malazan empire. You spend your whole life trying to hide away from those who would cause you problems but your incredibly strong willed and try to beat anyone at their own game! You have incredibly strong team work and display a strong showing of loyalty
    Quick Ben 78%, Cotillion/The Rope/Dancer 63%, Kalam Mekhar 63%, Anomander Rake 56%, Kruppe 56%,....
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    HATOR: to zas nebylo potřeba :))

    sem to záhlaví teď upravila aspoň tak, aby to bylo vidět :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    HITOMI: Dobře, já to smáznu.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Zajímavé! Ne, podle mě nebylo.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    HATOR: bylo, dokonce je to už na nástěnce :)

    ale byl tu i tento rozhovor?
    Interview: ‘Damn Right I’m Contrarian!’ – Steven Erikson In Conversation | The Void Magazine
    http://the-void.co.uk/book/interview-damn-contrarian-steven-erikson-conversation-094/
    IDLE
    IDLE --- ---
    Já radši nic neříkám.
    HATOR
    HATOR --- ---
    Zasvěceně tady prohlašuju, že Esslemont se furt ještě psát nenaučil. Nebo má extrémně mizernější redakci než kolega. A jestli tady bude IDLE tvrdit, že ne, tak kecá. Takovejch blbostí tam je, že fakt čučím, jak to mohlo projít pokusným čtením, když už to teda někdo byl schopnej zplodit!
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Nějako nám to tu umírá :))

    Další zajímavý link (opět z FB), tentokrát galerka s obrázkama z MkP
    Malazská Kniha padlých - obrázky
    http://www.postavy.cz/svet/malazska-kniha-padlych/obrazky/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam