• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých

    Teď, když už popel vychladl, otevíráme starou knihu. Na stránkách ztuhlých špínou je zapsán příběh Padlých, příběh vyčerpané říše, slova, jež nezahřejí. Oheň uhasl, jeho záře i jiskry života jsou jen vzpomínkami.

    ***UŽITEČNÉ ODKAZY***
    MalazPedie, Malazan Wiki, Malazan Empire, Malazan Reread of the Fallen, Life as a Human - Steven Erikson, Ceska stranka o malazu, Fantasy mapy, Malazska Rise

    ***ČEKÁME NA***

    spoiler zapište takto: <table><tr><td bgcolor="#000000"><font color="#ffffff" size="2"><b>spoiler:</b> ( #ceho_se_spoiler_tyka# ) </font> <font size="2" color="#000000"> #zde_vlozte_spoiler# </font></td></tr></table>
    rozbalit záhlaví
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HATOR:
    IDLE: Tak se přiznejte - kdo tu má nějakého známého Čistého? :-)

    http://janhlavka.cz/?p=610
    HATOR
    HATOR --- ---
    BORGDOG: Pošli adresu, nějaký ten špendlíček by se našel. FA můžeme zkusit vzývat - akorát bych se trochu bála, aby se tu nezabydleli. I když na druhou stranu ... :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: No, nějaké to rozsouzení bych někdy uvítal. :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: To už je fakt hodné blízkého seznámení s… no, třeba s nějakým Forkrul Assailem.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: Nevím. A ne, neposlal.
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Ten lump ještě nic neposlal? Kteří vaši nepřátelé ho mají podmázlého?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROMI: Jestli chceš, dám ti jméno autora obálky, který může za to, že ještě není, abys mohl vytáhnout ze šuplíku voodoo panenku se špendlíky.
    HATOR
    HATOR --- ---
    EZECHIAS: Mně se docela líbí Hearne s tím Železným druidem. Má to tu výhodu, že jsou jednotlivý knížky ukončený. A je tam mluvicí vlkodav :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    BORGDOG: a pro me nic nemas? kdyby ti aspon vysla knizka :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    EZECHIAS: Zkus Bakkera. Princ ničeho. Mě to tedy moc nenadchlo, ale třeba na tom budeš líp. :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    EZECHIAS: cetl asi tak pred 10ti lety, tenkrat me to vcelku bavilo, i kdyz to bylo strasne ukecany a zensky hrdinky byly totalni pyce a neco se poradne delo vlastne jen na konci kazde knihy, jinak to bylo takovy chozeni, ale tenkrat me to bavilo a jedny z prvnich knizek, co jsem cetl v aj, zkus to a uvidis. Spousta dobrejch napadu tam bylo, i kdyz hlavne se porad cestovalo :)
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    A ja prileju vodu na mlyn s podobnym dotazem. Cetl jste nekdo The Wheel of Time? Po Malazu me to docela laka, protoze to nebude cteni na tyden...
    ROMI
    ROMI --- ---
    doporucte mi nejakou poradnou knizku, nejak mi dosly napady, co cist ;) uz jsem asi vsechno dobry precetl ;) neco s poradnym pribehem
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOR: Forkrul Assailové už to mají za sebou. :-) A musíš si vybrat zdravý azath.
    MOR
    MOR --- ---
    Zase bych nerad dopadl jako Konývka...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOR: Neriskoval bych to a porozhlédl se po nějakém útulném azatském domu. Tam budeš mít spoustu času.
    MOR
    MOR --- ---
    Dovolí mi Mistr Kápě po smrti číst ? ;-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jen klid, ono to zas zmizí. Pokračování se už nikdo nedožije. :-D
    IDLE
    IDLE --- ---
    Co nám to tu vzniklo? Vzpomínky ledu a ohně?
    MOR
    MOR --- ---
    Ale jo Martellové jsou zajímavý - ale proč jsem četl jak se borec vleče přes půl kontinentu aby tam nic neudělal kromě toho že natáh brka to jsem nepochopil

    Nertváci nemají jinou roli než kanonfutr, ale s čím ještě ze Severu přijdou Jiní tak na to se těším hodně... a taky dlouho :(
    ROMI
    ROMI --- ---
    HITOMI: i Quentyn? pro me taky vcelku zbytecna postava
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam