• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: konečně! :))
    TOMLORDMIGHTY
    TOMLORDMIGHTY --- ---
    Jé to mě překvapilo že tu je sekce Malazkých knih :) Sám jsem se do nich pustil,nyní jsem u Vzpomínek ledu.Fakt dobrá fantasy série :) Sice mám vždycky problémy,než mi docvaknou souvislosti a než se v tom příběhu a postavách orientuji,ale stojí to za to :) Zatím mám koupené první 4 díly.
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Pochvala pro Talpress, konečně jsme dohnali papír - http://www.palmknihy.cz/mec-z-kamene-160937.html

    Tak už jen Stvoření temnoty ...
    IDLE
    IDLE --- ---
    VODNIK: Aha, já dneska nemám puštěné RSS. :)
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Pěkně potichu, ale další Malaz - http://www.palmknihy.cz/navrat-rude-gardy-160936.html
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    IDLE: Pecka, jdu to koupit :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    VODNIK: Já upozornění na novinky dostávám, i na konkrétní série, kde jsem si koupil dřívější díly - třeba Campbellova "Ztracená flotila" nebo Weeksův "Černý arcimág." Email "už dlouho o vás nemáme zprávy..." byl omyl, poslali ho všem, a už taky rozeslali omluvu. Aspoň já ji dostal...
    IDLE
    IDLE --- ---
    Tak ten mail prý poslali omylem všem. Mně už taky přišel. :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    VODNIK: SF mi chodí. Ale taková ta akční, jednou jsem si tam koupila něco z JFK... jestli chodí jiné si teď nevybavuju.

    Já tam vůbec nakupuju málo, jen české autory občas.
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    IDLE: mě nepřišlo info o Malazu nikdy a ani o žádné jiné fantasy/SF, které tam taky nakupuju pravidelně. Ale než jsem dopsal předchozí příspěvek tak mi od nich přišlo "Už dlouho o vás nemáme žádné zprávy...". Že jsem tam jen za poslední měsíc nechal dva litry je zjevně málo
    IDLE
    IDLE --- ---
    Ale jestli si Malaz kupují tři lidi, tak jim to asi za extra mail nestojí, nevím...
    IDLE
    IDLE --- ---
    VODNIK: Ono to info o nových knihách chodí (jestli konkrétně o těch malazských nevím, ty jsem tam kupovala), ale ne úplně hned, třeba až další den nebo i víc... propagační maily evidentně sestavují ručně.
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Je zajímavé jak jsou na Palmknihách neschopni dělat propagaci novinek - před lety jsem od nich víceméně omylem koupil jednu detektivku od Keplera a od té doby mě každý týden bombardují nabídkou nových detektivek. Ale že jsem si koupil všechno z Malazské série na informaci o nové knize v této řadě evidentně nestačí...

    Každopádně jsem velmi rád, že se Talpress konečně probral a začal vydávat
    IDLE
    IDLE --- ---
    SCHRAMM: Esslemonta, říkáš?

    Noc nožů - Ian C. Esslemont - | Palmknihy.cz
    http://www.palmknihy.cz/noc-nozu-160935.html
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    IDLE: Ano, to by bylo rozumné. Přiznám se, že se mi ta cena zdá vysoká - zvláště když mám vše v papírovém vydání. Ale pro podporu docela uvažuju pokusit se na cenu nemyslet a každý měsíc jeden díl koupit. Už jen proto, aby to bylo pobídka nakladateli, že zájem je a tedy došlo i na Esslementa. Uvidíme :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    IDLE: Zakoupeno společně s Měsíčními zahradami. To aby se nečíkalo, že papír zabíjí e-knihy :D
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Jistě, to ani nezmiňuju. Na tom to stojí.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: A taky je otázka, nakolik to bude zajímat Talpress...
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Jeden můj kamarád by se už ptal, jestli bude nějaká slevička, myšleno na celý balík knih. A protože na Palmknihách balíky dělají, asi by to ani nebyl takový problém. Jsem zvědavá, jestli s něčím takovým přijdou. (Ale neočekávám, že by ta sleva byla výrazná, agenty originálních práv asi zajímat nebude.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam