• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých

    Teď, když už popel vychladl, otevíráme starou knihu. Na stránkách ztuhlých špínou je zapsán příběh Padlých, příběh vyčerpané říše, slova, jež nezahřejí. Oheň uhasl, jeho záře i jiskry života jsou jen vzpomínkami.

    ***UŽITEČNÉ ODKAZY***
    MalazPedie, Malazan Wiki, Malazan Empire, Malazan Reread of the Fallen, Life as a Human - Steven Erikson, Ceska stranka o malazu, Fantasy mapy, Malazska Rise

    ***ČEKÁME NA***

    spoiler zapište takto: <table><tr><td bgcolor="#000000"><font color="#ffffff" size="2"><b>spoiler:</b> ( #ceho_se_spoiler_tyka# ) </font> <font size="2" color="#000000"> #zde_vlozte_spoiler# </font></td></tr></table>
    rozbalit záhlaví
    ROMI
    ROMI --- ---
    SCHRAMM: ja uz to cetl :) tak mi to je jedno vcelku :D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: Už mám objednáno a těším se jak malej :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    RAHZUL: co je Norik? O Norikovi kniha nebo něco jineho
    RAHZUL
    RAHZUL --- ---
    FRIZER: Norika jsem pořizoval v novém dotisku za lidových 300Kč
    ROMI
    ROMI --- ---
    v pohode jako, kdyz to nekdo zaplati, tak cajk :) ja je vetsinou prodaval za cenu, co jsem koupil :) ale na knizky nejsem dobrej obchodnik :D
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    FRIZER: V pohodě, já stejně nerad něco prodávám. :o)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    DELLAMORTE: Já ti to nerozmlouvám, jen tak píšu dojmy a zkušenosti co mám z různých knižkých bazarů.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Já ty svoje ani prodat nemůžu, mám je podepsaný od Stevena :D takže pořizuju další knihovnu :)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    FRIZER: Když to nikdo nebude chtít, tak holt začnu druhou ředu v knihovně no. :)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Tak starou edici Duny taky valej všichni za litr, pritom jde pořídit za par stovek....Malaz komplet bejval kolem tech deseti, ted ho většinou vidam tak 5-7k. Ještě jsem nekoukal jak padnul ted Norik, kdyz je dotisk ten býval za 3k.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    ROMI: Tak beru to tak, že se to teď všude prodává za 10k a víc. Navíc v nedobrém stavu jsou jen tři knížky, zbytek je jednou/dvakrát čtený. No dobře tak i za 5k ať nežeru. Potřebuju místo v polici a na Malaz si postupně počkám...
    ROMI
    ROMI --- ---
    DELLAMORTE: a to chces prodavat za 7k jo? :D jednu knizku za 700 a jeste ne v dobrem stavu, kdyz to ma zacit vychazet znova :)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    Já čím dál tím víc uvažuju, že se těch starých knížek zbavím. Kdyby měl někdo zájem piště PM, za 7k prodám. Protože některé knížky jsou z druhé ruky a nejsou v perfektním stavu.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    VODNIK: Ano, bude.

    HITOMI: I tak díky moc. :-) A ano, tohle je něco, co prostě nejde dělat rychle. "Dům mrtvých" mi trval asi 5 měsíců.
    ROMI
    ROMI --- ---
    VODNIK: nejspis jo, jelikoz na FB se resilo i mozne vydani ebooku s knihou dohromady
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: Rozhodně jim patří vděk a taky doufám, že se jim tenhle riskantní krok vyplatí, ale i tak si myslím, že tu není čas na falešnou skromnost. Musela to být neskutečně náročná a mravenčí práce, já sama třeba vím, že bych pro něco podobného nikdy neměla dostatek trpělivosti a jazykového citu :) A já i spousta mých přátel jsme i z těch střípků opravdu nadšení, tak mi přijde jen fér, aby se to dostalo i k Tobě :)
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Bude z toho nového vydání i ebook? Papír už léta nemám kam dávat, ale pokud to bude vylepšená verze, tak do ebooku bych i znovu šel
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Není zač - červenám se. :-) Poděkování ale patří hlavně Planetě9. Poté, co Talpress přišel o práva, se několik jiných nakladatelů odmítlo Malazem vůbec zabývat. Bylo to prostě příliš velké, příliš náročné, příliš riskantní. Planeta9 do toho šla, i když je menší než Talpress a pokud se to nepovede, může to být osudová rána. Cena těch knih nebude úplně lidová, spoléháme jenom na to, že kvalita prostě lidi přesvědčí, aby ty peníze dali. Snad...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: ta sazba je ale překrásná, je to obrovský posun od talpressího salátu :) strašně se na to nové vydání těším, je super, že to nakonec takhle dopadlo a série se mohla dočkat tak krásného vydání i korektur :) díky za Tvou práci! :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    DELLAMORTE: A ani to ještě není úplně poslední verze. Drobné změny se ještě budou dělat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam