• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHOčkování - pro a proti
    Tento klub je určen k diskusi o očkování a také jako rozcestník důležitých informací.
    Diskuse by měla být podložena fakty, evidence based.
    Silné názory musí být odzdrojovány.

    V současné době by měl také pomoci zorientovat se v problematice očkování proti covid-19.

    Za šíření dezinformací a osobní útoky následuje RO, po recidivě banán.

    rozbalit záhlaví
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    PAN_UZIVATEL: Jsem laik, ale kolegyně byla na tom očkování po konizaci v 46 letech. Byl i její dlouholetý partner. Takže asi to smysl má.
    PAN_UZIVATEL
    PAN_UZIVATEL --- ---
    Ahoj, koukam, ze s to i tady trochu resilo. Dava smysl se ockovat proti HPV v dospelem veku? Vim, ze idealne pred prvni sex. aktivitou, ale laicky si rikam, ze i kdyz budu necim promoren, tak zbyva x dalsich, co muzou mit hnusny dopad.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    má smysl nyní očkování 2 boosterem dávkou proti Covid? Nejsem si jistá, jestli se očkuje látkou, které se ještě současný virus nemá jak vyhnout.

    Pokud možno se pokouším Covidu vyhnout já, no...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    IORETH: Mám obě děti (holku i kluka Gardasilem), kéž bych to měla i já 🙏🏻
    IORETH
    IORETH --- ---
    Náš mladej je ve věku, kdy mu pojišťovna hradí očkování proti papilomavirům. Vakcín je víc, jako nejlepší se mi jeví Gardasil 9. Účinnost je srovnatelná s ostatními vakcínami, ale má nejširší spektrum kmenů.
    Zvažujete někdo? Máte?
    IORETH
    IORETH --- ---
    JAJITA: Správce má víkend :). Poslední bordel uklizen, FRIENDSHIPPOWER má nafurt reaodonly.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    JAJITA: Ioreth už varovala, bohužel ji už asi popáté nedošlo, že je to furt kocourmikes
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Tady není žádný správce?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    FRIENDSHIPPOWER: Thon je z tohohle diskreditovanyho pytle: Beran, Zelená, Pirk, Pollert, Žaloudík, Adámková, Hnízdil, Thon, Drbal, Šmucler, Peková, Šinkora, Komárek.

    https://twitter.com/kasikp/status/1460497964011565063



    FRIENDSHIPPOWER: a tohle je taky demence aka "myslel jsem si svoje a co kdyby zavery pitvy byly jiny a ja musel prehodnotit svuj nazor"
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    IORETH: Dyt je to kocourmikes alias jeho dalších deset ID, tady už dostal na všechny ban
    IORETH
    IORETH --- ---
    FRIENDSHIPPOWER: První a poslední varování. S ohledem na prorusáckou propagandu v auditku vedle nebudu mít trpělivost.
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    https://twitter.com/WAPFLondon/status/1660915509448126465?s=19
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    If I may say, you are expressing blind faith in the pharmaceutical industry. I’m a biochemist, not a conspiracy theorist in the least, and I certainly credit my industry with vital developments in medicine that have saved millions of lives. But to discourage open discourse and skepticism is very anti-science. Yes, miscarriages happen and can be caused by countless things. But to not ask the question if a vaccine (that was developed in such haste) causes side effects that we aren’t aware of? That’s plain irresponsible.
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    The effect of SARS-CoV-2 BNT162b2 vaccine on the symptoms of women with endometriosis - PMC
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9468530/
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    https://twitter.com/hta75t77/status/1650250804127842307?s=19
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    FIFI: Dnes mi to potvrdila doktorka z rodiny z Litomeric, ze ma nestovice nejsou vakciny. U te nasi jsem jeste nebyl, dam vedet.
    FIFI
    FIFI --- ---
    LD_DRTH: Nevim no, dcera dostala erecept od sve prakticke do mobilu a shani.

    Erecept asi za chvili propadne, no🤷‍♀️
    LD_DRTH
    LD_DRTH --- ---
    Ne, vubec jsme to neresili, objednala jsem termin, do poznámky co chci naockovat a to je vse.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam