• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHOčkování - pro a proti
    Tento klub je určen k diskusi o očkování a také jako rozcestník důležitých informací.
    Diskuse by měla být podložena fakty, evidence based.
    Silné názory musí být odzdrojovány.

    V současné době by měl také pomoci zorientovat se v problematice očkování proti covid-19.

    Za šíření dezinformací a osobní útoky následuje RO, po recidivě banán.

    rozbalit záhlaví
    FIFI
    FIFI --- ---
    ORIKA:
    YMLADRIS: tak dcera si šla pro žádanku, řekli jí ale, že jí rovnou naočkují, že by prý o tom věděla, že to měla.
    No nic, mně se to nelíbí, ale stejně nejsou vakcíny (benu a max), takže nic:-) Bude dál shánět vakcínu. :-0
    FIFI
    FIFI --- ---
    ORIKA: jasny. Moje dcera teprve ve ctvrtek dostane zadanku na testy.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    FIFI: ještě jsme tam nebyli, jen jsem nás (jdu taky) objednala a další info prý na místě.
    FIFI
    FIFI --- ---
    ORIKA: rekli vam, jak dlouho se ceka na vysledek?
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TAPINA: díky moc!
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ORIKA: Normálně se dává monovakcína Varilrix, akorát teď snad má delší výpadek.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    YMLADRIS: prosím tě a to byla monovakcína? Kluci (9 a 13) neštovice taky doposud neměli, v pondělí jdeme na testy a zvažuju očkování, ale nechci tu klasickou trojkombinaci mmr + neštovice, ale právě monovakcínu. MMR naočkoavný mají, tak nevidím důvod proč to do nich rvát znovu.
    FIFI
    FIFI --- ---
    YMLADRIS: tak jen pro info - dcera se má objednat na odběr, cena je 499 Kč
    podle toho se pak bude očkovat.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    FIFI: napsala jsem to spatne, proste nechala jsem ho naockovat, protoze uz je starej a nechci aby mel nestovice
    FIFI
    FIFI --- ---
    YMLADRIS: a jak to myslis, nechal si naockovat ?

    My jsme tedy u syna dlouho cekali, zda to chytne a kdyz to ve 14 nechytil, sel na testy, tam zjistili, ze ma opravdu protilatky rovny nule a tesne pred 15.narozeninami sel na prvni davku, druha byla po 1/2 roce. Ovsem jednalo se o rok 2010 a 2011 a varilrix, nevim presne, jak je to ted. Co by stalo mezi prvni a druhou davkou si uz nepamatuji.

    U dcery (temer 22) stale cekame, taky mela nulu (uz nevim kdy, treba v 10 letech) a do ockovani ji ted docela zenu, kdyz to chytne ted v dospelosti, urcite to nebude dobre. Predpokladam, ze opet pujde na protilatky a pak obvodacka rozhodne. Tento tyden jsem ji to uz pripominala nekolikrat, myslim, ze v tom nic nepodnikla.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    plané neštovice - přesné info o fungování očkování

    nejste tu prosím někdo, kdo byste byl znalec mechanismu očkování? syn si nechal naočkovat plané neštovice (je mu 9), zkoukl nějaký videa na netu a teď mi klade doplňující dotazy: 1) reakce na vakcínu časově kopíruje průběh normální nemoci? tj. týden bude trvat, než imunitní systém namnoží ty memory cells či co? 2) co když se nakazí neštovicemi někde mezi první a druhou dávkou, propuknou u něj?

    případně dík moc. vítám jeho zájem, ale nechce se mi to hledat

    p.s. info z ordinace - je nějakej výpadek dodávek vakcín, že jsou teď a pak až v lednu. Nevím koho všeho se to týká, řekli nám to v Brně
    IORETH
    IORETH --- ---
    ASAFA, EKG: Pánové, končíme s invektivami.
    EKG
    EKG --- ---
    ASAFA: Ok, osobne ti vezmu miru kolem krku.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    EKG: Já se hlavně těším až té jednou potkám. Tlustoprde.
    IORETH
    IORETH --- ---
    JITJINAK: Za šíření dezinformací se tu dává banán.
    Prozatím 7 RO.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    JITJINAK: Zapomínáš tam napsat tu druhou část !! Ty lidi co “prodělají” chřipku po očkování proti chřipce, by měli o dost těžší průběh, když by tu samou chřipku potkali, možná by na ní i umřeli.
    EKG
    EKG --- ---
    JITJINAK: Tak ja bych tyhle nazoristy normalne vesel, treba se toho jednou dozijeme. Ty samozrejme ne.
    JITJINAK
    JITJINAK --- ---
    E2E4: víceméně. Určitě znáš někoho, kdo se nechal očkovat proti chřipce, kterou tím pádem prodělal a pak třeba ještě jednou. Argument doktorů "to je jiný kmen, než jsme očekávali" je vtipnej, zvláště v kontextu s informací, že proti chřipce se očkovat nedá. Ale to je jedno. Když má někdo jiný názor, je třeba ho umlčet, zesměšnit, zabanovat nebo aspoň mínusek. Protože "v tv by nám přeci nelhali". Tak takhle funguje "diskusní server"?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    JONY: výbornej server o očkování.

    - funguje očkování proti starobe (dětskou krví a orgány)

    - co má společné očkování a 5G? oboje je nevyzkoušené a vniká to do těla!

    - lidí jsou očkování substancemi, které reagují na magnety, a proto vakcíny umožňují udržet se na těle lidí.

    - komplikace očkování zkolabují zdravotní systém

    - očkování proti chřipce způsobuje chřipku
    JONY
    JONY --- ---
    koukám ezomulťák
    JITJINAK
    JITJINAK --- ---
    Počkáme a uvidíme...
    JONY
    JONY --- ---
    badatel.net

    Co dál? Linkování theonion.com?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam