• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAZUO_KIRIYAMANesmrtelnost
    Where, O death, is your victory? Where, O death, is your sting? (1. Corinthians 15:55)


    Fyzická nesmrtelnost, lze jí dosáhnout? Proč vůbec stárneme a co na tomto procesu můžeme změnit.

    Zajímavá literatura k tématu:

    Ted C. Fishman: Shock of Gray
    David Stipp: The Youth Pill: Scientists at the Brink of an Anti-Aging Revolution
    Jonathan Weiner: Long for This World: The Strange Science of Immortality
    rozbalit záhlaví
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    THE_SECOND_GUY: jaká forma tě zajímá? terminátorská?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    MINERWA: a jo, ty myslíš krystalový vědomí, indigovou dvanáctivláknovou DNA a přechod do pátý dimenze....
    tak tahle forma mě taky nezajímá
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    THE_SECOND_GUY: to je sláva ne? já myslim normální nesmrtelnost....že budeš ve vesmíru lítat jako světlo
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    MINERWA: assburgrama netrpim....

    a můžeš mi vysvětlit proč ne? jako jestli si nesmrtelnost představuješ tak, že si tě někdo bude pamatovat a učit se o tobě ve škole v budoucnosti, o takovou teda fakt nestojim...
    nebuď tak přízemní a rozviň fantazii.... spoj dnešní úspěchy v genovym inženýrství, ve farmacii a kvantový fyzice a možná budeš mít vzdálenou představu o čem mluvim já....

    nikdo tady v tomhle klubu nedefinoval o jakou "nesmrtelnost" jde, jestli o tu metafyzickou nebo tu skutečně fyzickou....
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    THE_SECOND_GUY: tamto byl jenom příklad, metafora, všimla sem si, že s tím máš problém, zřejmě trpíš http://cs.wikipedia.org/wiki/Asperger%C5%AFv_syndrom
    THE_SECOND_GUY: nesmrtelnost bohužel nemůžeš chytit za vlasy, stejně jako nemůžeš demenci omlátit hlavu o zeď .))
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    MINERWA: ty chlastáš nebo co? nauč se laskavě rozumět čtenýmu textu.... já žádnej svět od nemocí a hladu zachránit nechci....
    a že nesmrtelnost neni materiální, to tvrdí jako kdo?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    THE_SECOND_GUY: mrkni na miss world, připadáš mi jako jedna z těch nanynek, co by chtěli zachránit svět od nemocí a hladu, sou jenom k smíchu
    stejně tak k smíchu si ty, protože nesmrtelnost není materiální, tak jí ani ty jako materialista nikdy nedosáhneš
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    ALTERNATIWNI: A co je špatnýho na materialistickym přesvědčení? Máš snad dojem, že člověk co je zaměřenej na zisk a vlastní prospěch nemůže dosáhnout nesmrtelnosti?
    ALTERNATIWNI
    ALTERNATIWNI --- ---
    Myslím, že člověk takový jak ho dnes známe není schopen dosáhnout fyzické nesmrtelnosti natož tak psychické. Lidé dnes žijí je utápěni v materialistických hodnotách. Tím nechci říct, že jsou takový všichni ale z globálního hlediska je to většina z nás
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam