• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    heh.. teda jako přístup do soukromého světa, nebo spešl eventy, mi z pohledu neplatícího přijde jako mnohem větší poděl, protože je od toho prakticky odříznut, a bez šance požívat hry na úrovni platících.

    ..zatím co item (Cocoa Bean) si může najít každý ve vygenerovaných dungeonech. Stejně tak i kouzla budou obecně dostupná i běžným hráčům (i když za peníze ve hře), takže zde nevidím žádné znevýhodnění.
    Jediný běžně nedostupný item je Complete chainmail armor, ale myslím že za 250 dotace na provoz serveru si to donátor prostě zaslouží.


    BURAN: každý si bere svůj podíl za zprostředkování a PayPal mi připadne jako menší zlo.. Pak už bych mohl leda generovat a posílat faktury.. :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: potřebu sponzoringu chápu, každopádně placené výhody ve hře se mi taky nelíbí.
    takže souhlasím s BURANem.
    případně by se mi líbíla nějaká část světa GC zpřístupněná pouze sponzorům :-)
    BURAN
    BURAN --- ---
    krom toho paypal si bere skoro 10% :(
    BURAN
    BURAN --- ---
    GECKON: itemy do hry za real money se mi nikdy nelibily a libit nebudou. zvyhodnuje to ty kdo maji v realu vic penez. na to nemusim chodit do naky hry ;)

    resil bych to spis necim jako namatkou: spesl eventy pro donatory, barva nicku donatora, wall of fame, atd., aby proste bylo jasne videt ze dotycny prispiva na provoz serveru. ale v bezne hre by donator nemel mit vyhody proti hracum kteri nechteji/nemohou prispivat. myslim zes mi tohle sam rikal nekdy pred 14 dny.
    GECKON
    GECKON --- ---
    Před tím Mumble bych dřív začal řešit otázku "sponzoringu serveru". Teď jsem s hrůzou zjistil, že jsem na tom strávil online 5dní a 12hodin (od toho, co bylo spuštěno měření statistik), a to do toho není ještě započítán čas během samotných příprav, vývoje webu, psaní článků, práce na IRC serveru, nebo programování vlastního pluginu :) ..a aby toho nebylo málo, tak to zatím celé táhnu z vlastní kapsy, takže teď žerty stranou a zcela vážně.. :)))

    ..tedy až zas tak vážně ne, protože tady nemluvím o žádných povinných platbách ;)
    ..ale narazil jsem na šikovné řešení, které umožňuje nákup výhod a itemů přes PayPay.

    Teď je otázka, jakým způsobem, nastavit ceny a za jaké výhody, nebo itemy, aby to nekurvilo dojem ze hry těm, kteří . A taky kdo by to byl ochoten sponzorovat jakou částkou, respektive za jaké částky zde nakupovat :)

    Mám zatím něco jako takovej návrh:

    ------

    Sponsor: Noble Miner
    - price:: 250czk
    - expires: 30 days
    - VIP group: Noble (nick with star symbol * as suffix)
    - unlimited magic: Feather of Fly
    - items: Complete chainmail armor


    Item: Coca Beans
    - price: 50czk
    - amount: 1 stack (64)

    ------

    Určitě se přidají i další kouzla, až bude systém kouzel dořešený. Možná přibude i prodej jiných vzácných itemů ..ale schválně, co na to v této podobě říkáte?
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    SHARINGAN: odhaduju to na vyšší zátěž mumble, než má irc a web. ale neznám parametry a současné zatížení, takže nevím :-)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    CUCHULAIN: a IRC a web... nevim proč by na něm nemoh běžet i mumble :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    SHARINGAN: no.. je, ale běží na něm MC :-)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    tak server snad je ne ? :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    BURAN: jop
    BURAN
    BURAN --- ---
    SUMI: ty sloty to je kolik lidi najednou se tam muze prikonektit?
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    SUMI: jo.. nebo je možný založit vlastní, pokud je na to hw.
    SUMI
    SUMI --- ---
    Pokud vím tak server na mumble stojí na rok nějakejch 10 liber na rok (15 slotů)..což neni zas tak hrozný
    BURAN
    BURAN --- ---
    SUMI: jo na naky domlouvacky jak co postavit a tak urcite dobry. a na pvp samozrejme :))
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    SUMI: ad mumble - to se muze hodit :-)
    SUMI
    SUMI --- ---
    MARWIN: udělej si pár sněhuláků a pak to po nich uklízej lopatou, asi nejefektivnější..:D

    Jinak chtěl jsem se zeptat, co by jste řekli na gatecraft mumble/teamspeak?

    A co někdy udělat z J!nxu nějakou hromadnou nerdí objednávku minecraft serepetiček?
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    dotaz: da se nekde rozumne tezit snih?
    FALCO
    FALCO --- ---
    Wyzima schani nove lidi (je potreba parcel) piste mi do posty nedo staci odchytnout na serveru :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    ahoj :-)
    BURAN
    BURAN --- ---
    darkov 4th
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam