• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    jj, #kidz
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    dat jim vlastni verejny kanal a individualne jim ho nastavit jako defaultni?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    dokud bude server public, tak se tomuhle nevyhneš
    GECKON
    GECKON --- ---
    BURAN: jenže v tomto případě měl jeden město, druhý ne, a třetí je ještě dokonce Rogue.. Takže městský kanál je pryč ze hry.. A zbývají pouze globální kanály :/

    A další kanál tohle nevyřeší.. Akorát by se přesunula diskuze z jednoho do druhého, a ten původní zůstal prázdný. Když už by šlo alespoň o pomoc, tak tu máme kanál #help, který stejně nikdo nevyužívá. Někteří maj dokonce problém přepnout do českého kanálu, natož kooperovat mezi několika. Už jen tomu, kterému bylo 12 let, jsme o přepnutí kanálu říkali snad 5x.

    A hlavně.. Mě přece vůbec normální diskuze nevadí, i když se tam někteří občas pošťuchují, alespoň je sranda.. Já sám jsem se u některých hlášek mnohokrát pobavil, i když to bylo třeba úplně OT :)) Ale rozhovory dospělých, nebo alespoň těch, co už maj po pubertě jsou úplně o něčem jiném, než ta banda děcek.. Tam šel jeden na pavouky a zafloodoval svým zážitkem polovinu mé historie na IRCu :) Zcela běžně odcekávají, jeden záměrně radí špatně, paxe blbě vykecává, že se bavil s jiným..

    Mno, čím víc nad tím přemýšlím, tím víc se ujišťuji tom ultimátu.. Víc shovívavější být asi nemohu. Konec konců, hned na úvodní stránce je věta: "Cílem tohoto serveru není nasbírat co nejvíce hráčů za každou cenu, ale vybudovat komunitu kvalitních minerů, kterým jde hlavně o kolektivní zábavu." :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    GECKON: do global chatu povolit jen zpravy u kterych je nezbytny aby je cetli vsichni hraci. ostatni zalezitosti resit na lokalnich mestskych kanalech, kde uz by si kulturu hlidali obyvatele sami, tzn. kdyz si 5 teenageru zalozi mesto, at se tam klidne bavi po svem, proc ne, kdyz jim to vyhovuje a nikdo jiny to cist nemusi. nebo taky nakej vylozene plkaci kanal zridit, kterej by slabsi povahy mohly neodebirat ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: no stres, není to povinnost ;)
    BURAN: nějaké návrhy?

    BTW: Kdy by se vám nejvíc hodil event se zabijením draků? :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    jo sorry ze jsem zrusil to kazdonenni kombo, nedostal jsem se k netu driv nez tedka po pulnoci :D
    jo a jinak nějak mi neprisla ta jedna smesna carka.. ale to ani tak neva, spis to tak konstatuju
    BURAN
    BURAN --- ---
    GECKON: to chce naky jasny pravidla pro chat.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: ani mne nenapadne :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    mám dilema.. na serveru se rozmnožily děti a mě svrbí prsty nad banány
    "Minecraft knowledge" sice mají, a je fakt, že na serveru zatím moc hráčů nemáme, ale.. Ono v podstatě nejde o jejich věk, jak o fakt, že server je pro Geeky a né Derpy.

    Ty jejich pubertální kecy poráží čistokrevný trolling na celé čáře, a po tom, co jsem zažil z podobné příčiny zkázu říše římské, tedy spíš Rakety - tady bych se tomu rád vyhnul, a zařízl to ještě v zárodku..

    Pokud se dnešek zopakuje, chystám se jim dát ultimátum..
    Vy mi to tu ale máte ještě možnost vymluvit :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    případně od tohoto NG pána doporučuju skvělou minecraftí sérii TNA, která je celá v tomhle stylu a je to naprostá paráda... momentálně je venku 7 navazujících webizod, pokud ste ještě neviděli tak silně doporučuju :)

    Minecraft: The N00b Adventures - YouTube
    http://www.youtube.com/show?p=nBC-74rwGZg&tracker=show6
    FALCO
    FALCO --- ---
    SHARINGAN: + hlavne ze je to za falconera ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    CSI: Minecraft by Falconer02 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=uBBsOC_nYVo
    GECKON
    GECKON --- ---
    upřímně, já bych si tím asi hlavu nelámal :)
    DEII
    DEII --- ---
    GECKON: hmm to bych asi musel delat vetsi komplex pod zemi - v zakladu maji jen jednu "rucicku", ktera obehne cifernik za minutu
    GECKON
    GECKON --- ---
    DEII: a budou zobrazovat real čas dáného světa? :)
    DEII
    DEII --- ---
    GECKON: Hodiny na kostele ti udelam z pistonu
    GECKON
    GECKON --- ---
    pravda, pravda.. tenhle příkaz mi nějak unikl. Je to příkaz "/quest abort"
    už jsem ho doplnil na web ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    BURAN: jó tak ten byl v Rogue Village :) g3cko nám určitě udělá nějakej příkaz na abandon questu, na webu kupodivu nic není :S
    BURAN
    BURAN --- ---
    chci jit na pavouky, ale uz jsem v nakym questu "Visit Merchant" ? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam