• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    a takový ty fámy o nějakym tom videu.. ?
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GECKON: ááááá
    GECKON
    GECKON --- ---
    tak jsem si přes 5 hodin procvičoval logické myšlení při vytváření algorytmů do nového spešl pluginu pro GateCraft.. :)

    ..no a nejsem sám. Deii asi taky s pluginem dostává slušně pokouřit, stejně tak jako Zmety a Smejdak, kteří obstarávají tu kreativní část :)

    ..ale zatím se zdá, že jde vše podle plánu :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    FALCO: tyjo, takovej překlep můžu mít fakt jen já :D

    KOD3K: ano zbývá poslední poklad :)

    FALCO: sám se těším jako malej :))
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    Jestli ho v noci nikdo nevybral, tak zbývá poslední poklad. 800/-17 padl.
    FALCO
    FALCO --- ---
    GECKON: hmmm coocked fish ? roztomily dvojsmysl :D
    DEII
    DEII --- ---
    SNICKERS: Geckon mi pripravil vetsi challenge.. myslim ze se mate na co tesit. :)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    DEII: Pořád zbývají ty dva...
    DEII
    DEII --- ---
    GECKON: Chtelo se mi rict challenge accepted, ale on uz zbyvaji jen dva 8-|
    GECKON
    GECKON --- ---
    DEII: jsou zde i vzácnější poklady, které jsou obalené bedrockovou koulí, uprostřed nether s jedinou dírou zvrchu pro vstup dovnitř, a uvnitř jsou i spawnery

    ..ale samosebou to není v případě všech pokladů..
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    DEII: já věci neprodávám protože mám miliardy peněz a nepotřebuju další :) nicméně nepřihlásil bych se protože by to bylo na mě moc ridiculous, kdyby se jen tak nacházeli silk touche... kdyby se enchantovaný předměty jen tak nacházeli, tak by to začlo bejt zábavný asi jako cheatování...
    DEII
    DEII --- ---
    SHARINGAN: Jak nekde vali? ja cekal, ze to bude za tunou spawneru, lavy, bedrocku... Proc by ses neprihlasil? Ja jsem zkousel silktouch 15x a ani jednou mi nepad. Tebe jsem se ptal, jestli nemas na prodej a nejak si nereagoval.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    DEII: tak vzhledem k tomu že se to jen tak někdě válí, tak sou náhodou až moc dobrý... kdyby tam byl silktouch, tak už bych se na gatecraft nikdy nepřihlásil ;)
    DEII
    DEII --- ---
    tal ty poklady nic moc .. kdyby tam byl silktouch nebo jiny rare enchant aspon :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Už zbývá jen 5 pokladů :)

    dal jsem tam vyobrazit i výhry, ať vás to trochu namlsá :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    DEII: no jestli ten ožrala našel už tři, tak to znamená že sou hodně špatně schovaný....
    DEII
    DEII --- ---
    Jestli do vecera nezbyde zadny poklad tak budu protestovat proti neregulernosti souteze. :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    CUCHULAIN: jojojojo, to bude pro ezeeho ideál :D :D on má s hromadnou dopravou a dopravními podniky velmi dobré vztahy a zkušenosti :D
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    SHARINGAN: tak zavedeme permanentku na dopravu po kralovstvi. kdo nebude chodit casto, bude ji mit uz propadlou a pujde si do dopravni kancelare pro novou :-D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: omg ezee tu rok nehraje a pak příde vyšmelit poklady ? bastard ! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam