• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    KUDLANKA: Stáhnout si to můžeš/kdokoliv/ klidně zde. je to záloha, kterou vytváří MCPatcher, takže ještě s META-INF.
    http://min.us/m6j5X0CQI#1o
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    KUDLANKA: Stáhnout si někde minecraft.jar z 1.1 a seš v kľude
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    cus,
    hele gekone, tohle info sem vysosal z kluku na TS-ku, ale mam trosku problem ze soubor minecraft-1.1.jar se mi jaksi nevytvoril..takze se nepripojim..takze nejaky jiný zpusob jak to obejit pls
    GECKON
    GECKON --- ---
    Kdyby si chtěl někdo už vyzkoušet připravený (GateCraft) texture pack pro verzi 1.2..
    ..tady si ho může sosnout :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: diky dik :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    MALY_BOBIK: ne..

    do složky /bin/ se obvykle vytváří záloha s číslem verze, v tomto případě minecraft-1.1.jar
    takže si někam zazálohuj aktuální verzi, nejlépe jako minecraft-1.2.jar, a tu s 1.1 si přejmenuj na minecraft.jar

    A můžeš vesele hrát dál.. Až vyjdou potřebné aktualizace i pro náš server, bude pak stačit přepsat tyto čísla zpět.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    s novou verzi se teda pripojim nebo ne ?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ETA: TBD :)

    Amazing Minecraft Avatar/Pandora Map - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=-qLAwuSZazM
    GECKON
    GECKON --- ---
    už jsem se alespoň pustil do updatu texture packu.. jen ještě chybí aktuální MPatcher :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: aj ja dal ubdate :( hodte mi prosim nekam verzi MC abych se mohl lognout ... dik
    BURAN
    BURAN --- ---
    NAVARA: ha ha a ten muj valecek co tam mam ted az do stropu bude tedy ten mensi :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BURAN: uz to vidim, vsude budou obrovsky katedraly :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    BURAN: přechod na 1.2 přináší mnoho pozitivních změn.. Tedy alespoň pro hráče.
    Z hlediska kompatibility pluginů, a samotného bukkitu to přinese jen peklo :/
    Tentokrát si ani netroufám odhadnout, za jak dlouho budeme moc přejít na 1.2, může to být během týdne, ale třeba taky i za víc jak měsíc :/
    BURAN
    BURAN --- ---
    v1.2 "New map height limit (256 instead of 128)" :))

    tak uz aby :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    parčík hotov, čas vybudovat první ostrov :)

    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    NAVARA: friends sou lidi co si přidáš jako friends a allies sou lidi s z města, se kterym je tvoje město v alianci... afaik se ani jedna z těhle featur na gatecraftu nevyužívá... nevim jak teď, ale kdysi sme chtěli uzavřít alianci Tristram - Harmondale, abychom mohli stavět v obou městech a nešlo to :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DEII: no... vzhledem k nepodpore copy/paste v minecrafty je potiz i pri domlouvani na stavbe s dvouma lidma...

    btw. nebyl by link na popis toho nastavovani prav? nedarilo se mi povolit residentum stavbu, i kdyz by ji podle prav meli mit, neni mi uplne jasny rozdil mezi allies/friends apodobne
    DEII
    DEII --- ---
    NAVARA: zas tak moc nas zatim neni, ne? :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    NAVARA: neomezeně
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    + co kanal pro obyvatele mesta? idealne i s nejakym cmd na mluveni rovnou do nej...
    /ch city
    /cty blah blah
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam