• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    BURAN
    BURAN --- ---
    me by se taky vic libilo, kdyby ta M.Colony byla pokazdy jina. ted je to jeste celkem fuk, ale tak po roce...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DEII: no to je jedna moznost, ale hlavne to bude nuda, kdyz to bude porad stejny - chtelo by to nejak randomizovat ty nove oblasti... - co ciste nahodna mapa, s tim ze by se pak par chunku preprasklo kolonii?
    DEII
    DEII --- ---
    NAVARA: mas zmapovane diamanty? :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    vše se vrací do předešlého stavu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: kdyz je reset - generuje se novy obsah zcela nahodne nebo je vsechno tam kde bylo predtim?
    GECKON
    GECKON --- ---
    Proběhl reset Mining colony ;)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    BURAN: áha... tak to nebylo na tebe :-D
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: parada :-)
    BURAN
    BURAN --- ---
    coze co? :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MALY_BOBIK: tak by holt buran byl dost inteligentni na to, aby nechodil kolem diry s lavou. proste krutoprisne vymakana AI. je-li blizko dira, nejdu tam :-)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: no ono ani ten pan nechodi vzdy zrovna rovne :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    Event: Blaze menace
    ..podruhé, ale tentokrát i s odměnou ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    MALY_BOBIK: Mno, nejspíš by musel opisovat naprosto přesnou trasu, kudy chodí jeho pán :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: jako ze by ten pomocni s truhlou plnou diamntu mi spadl do lavy protoze by blbe vyskocil na kostku a spadl ? To chces no :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    http://wiki.citizensnpcs.net/index.php

    vidím dobře NPC Mobs v Citizens 2? :) ..představa mluvícího prasátka, nebo NPC blazeřích hlídačů se mi zamlouvá :)

    ..ale s novou API by se dalo už vážně přemýšlet i nad pronájmem společníků. Takový osobní nosič truhly by mohl být fajn :D Jsem zvědavej, co z toho vyrazí. Zatím nemaj ani questera :/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DEII: ja bych byl jen majitel - executive director by byl vzdy ten konkretni vyhorelej ajtak, coby mi platil za moznost se tam odreagovat kydanim hnoje a tak :) a pac by tam nemel elektrinu, tak by ho hrani vubec netrapilo
    DEII
    DEII --- ---
    NAVARA: Kolik bys dal za farmu v beskydech? :)
    To je neskutecne prace - zivit farmu. Nejsem si jisty, jestli bych mel cas na hrani. ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    CUCHULAIN: nebál.. krumpáč jsem v rukách držel už mockrát o brigádách jako student :) ..také jsem natíral střechy, navěšoval kovové součástky v galvanovně jedné fabriky (výborné prostředí na plíce), s rozbrušovačkou na dílně téže fabriky, skládal jsem motory v siemensu, chvíli jsem byl dokonce na poště kde se třídily různé věci, nebo jsem taky strávil jeden měsíc prázdnin v telemarketingové firmě jako operátor, a možná bych si vzpomněl i na další brigádky.. :))

    ..ale po skončení školy jsem se chytl toho, co mi šlo nejlíp, takže programování, no :) Nicméně, žiju v bláhové naději, že jsem našel tu správnou kolej, která mě dovede tam, kam se chystám, tak mi držte palce :)

    SHARINGAN: rakovina kůže, na mé záda může? :)))
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: jojo.. a ještě se v létě krásně opálíš :) taky sem nad tim mockrát přemejšlel :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CUCHULAIN: z vyvojariny/serveru do banky :)

    presne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam