• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Taková idea, která asi ještě bude chtít zformovat, ale..
    ..už zvažuji do hry zapojit outposty.. Pro ty co neví, o čem je řeč. Outposty jsou součástí pluginu Towny, a je to vpodstatě něco jako sesterské město k vašemu hlavnímu se stejnými pravidly, stejný nákup pozemků, atd. akorát může být opět postaveno kdekoli a jakkoli daleko :)

    No, ale podstatou myšlenky je to, že bych založil ještě jeden nový svět, kde by bylo možné tyto outposty zakládat, ale svět by měl navíc globálně povolené PvP, ve městech by se nedal vypnout spawn mobů, a neřešili by se ani krádeže z truhel :) ..prostě by to byl adrenalinový svět, kde by se mohli hráči kosit, okrádat se, a možná by se dalo pořešit i něco jako score PvP board, a nějaké odměny těm nejlepším :)

    Ještě bude potřeba zvážit mnoho faktorů, jako například fakt, že je docela pravděpodobné, že bych kvůli outpostům zvedl počet přidělených základních parcel na osobu. ..ale radši se optám předem, byť to bude dotaz spíše na hráče větších měst: budete mít o něco takového zájem? :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    toto vypadá použitelně :)
    Quarantine - Bukkit
    http://dev.bukkit.org/server-mods/quarantine/
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    podarilo se mi zobrazit gatecraft.cz na mobilu, konecna, hura

    V anglicky verzi v /about server je prvni odstavec anglicky a pak je tam cela about server ale cesky..
    Jen tak rikam
    GECKON
    GECKON --- ---
    Nechci nic zakřiknout, ale přechod na 1.2 začíná vypadat dobře :)
    Jsem tak v polovině přenastavování všech pluginů, ale zatím se zdá, že vše jede jak má, tedy alespoň použitelně :)
    Uvidíme, co ta druhá polovina pluginů :)

    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    To je fakt fór koukám :D Jsem minul většinu diamatovejch treasures..
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    NAVARA:sam a bez godmodu uz ani ven nevylejzam a v noci vubec :) ... i tak sem schopnej nechat ve vlastnim meste za bileho dne 20 levelu. :D ...... takze neco na tom bude asi
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SMEJDAK: visco, jednou pavouci potravou, navzdy pavouci potravou... :)

    mne to teda prekvapilo, vzdyt tam ta hlaska litala treba trikrat+ za hodinu
    GECKON
    GECKON --- ---
    SMEJDAK: mám podezření, že některá čísla u těch obecných statistik krapek nesedí, nebo ty události počítaj nějak jinak, než jsem si myslel.

    Tedy zcela jistě vím, že docházelo k nějakým výpadkům při sběru statistik, ale tohle se mi nějak nepozdává.
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    NAVARA: takze ty si nedas pokoj:-) ja myslel mnohem min naopak. 54x me prekvapilo abych se priznal.... Geckon mi ty ruzove bryle sundal teda..... Spis by me zajimalo co sem hledal skoro 4000x v bedne?
    GECKON
    GECKON --- ---
    NAVARA: ještě to určitě budu nějak víc rozšiřovat :)

    SKY_MAX:dix za info, opravím ;)
    Nordic se mi taky moc líbí :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    v záhlavý ty prolínající se obrázky, tak u anarchnofobie je furt 2500 za quest


    P.S. severský země je ukrutně hezká mapa!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    zeby smejdak zhynul na pavoucich jen 54x? imo to bylo vic... :D

    chtelo by to ukazovat i top10 po kliknuti na ikonku daneho statu :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: jj :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    F4lco? :D
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: hned me jedno jméno napadlo :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Docela sranda sledovat u některých hráčů ty Kill/Death statistiky, co se pavouků týče :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    Nová stránka: Player statistics

    Angličtina snad nikomu problém dělat doufám nebude.. :)
    Možná tam budou drobné odchylky protože né vždy jel sběr těchto statistik na 100%, navíc je to starší neaktualizovaný plugin, který nezná všechna monstra, atd.. Časem doplníme. Total hodnoty by však měly odpovídat.

    Pokud není vybraný hráč, zobrazují se celkové statistiky serveru. Statistiky konkrétního hráče je možné vyhledat, nebo kliknout na nick mezi online hráči :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    NAVARA: ono to bylo ohlášeho hned v momentě odstartování eventu.. Bylo to jak na officiálním webu, tak na Facebooku, a kdyby jel NYX, bylo by to i tady.

    btw: na něčem co vydrží už máme v plánu zapracovat. Mělo by se jednat o mapy pokladů, které vypadnou s jistou pravděpodobností při rybaření :) ..na mapě bude vyrenderován text se souřadnicemi pokladu, ktery se v momentě mapy vygeneruje někde v nordicu. Teoreticky by se nemělo jednat o složitý plugin, tak uvidíme :)

    Celkově vidím budoucnost serveru v generovaných věcech, jako jsou už teď třeba náhodné poklady v Blaze Bridges, ale generování a automatizace se dají pojmout v mnohem širším měřítku. Už teď se těším, na budoucí vychytávky, které se plánují, nebo dokonce chystají, ..ale je to běh na dlouhou trať, vzhledem k tomu, že se nejedná o job, ale koníček :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    chtelo by to vymyslet neco co vydrzi dyl nez par minut (a neohlasovat to par hodin pote, co je to vybrakovano), pac takhle je to zas na "hmm, aha, ono se neco delo?"...
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: no to je slovo chlapa! ..obzvláště v tomto období, kdy mi zákazníci nejsou schopni proplácet faktury, by se mi to docela hodilo, byť by se jednalo o symbolické částky :)

    ..i když za poklady by si zasloužili své i Zmety se Šmejďákem :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam