• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)


    Vše o minecraft serveru: GateCraft

    FaceBook | Dynamic map | MC on NYX
    rozbalit záhlaví
    FALCO
    FALCO --- ---
    SHARINGAN: token ti chodi jenom kdyz mas dvoufazovou autentizaci, navic misto sms muzes mit aplikaci ktera ti ty tokeny na zaklade timestampu generuje. Imho by to melo byt np pokud disablujeme doufazovou autentizaci (nebo jak se to jmenuje)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: hele já nevim co je potřeba při registraci, mám gmail asi 10 let, ale když se přihlašuju z jiný IP/MAC tak musim zadat token kterej mi příde na mobil, takže sem nepochopil co si myslel... jestli jde mít účet na gmailu bez nutný provázanosti na mobil, tak v tom případě neni problém a budem sdílet jeden účet :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    :D ze na aktivaci novyho uctu ti staci jakejkoli telefon, protoze oni jenom potrebujou potvrzeni ze nejsi robot (nebo tak něco). Je to jednorazovy pouziti toho cisla a po ty aktivaci uz to cislo neni treba
    (oni tam i pisou ze klidne pouzijte i kamošův mobil, že jim jde jenom o to aby měli jistotu, že si to zakládá člověk )

    Což ale asi neřeší ten problém, že by jeden účet používalo víc lidí. Jenom jsem řikal, že ty účty nemusej bejt povinně propojený s mobilama .)

    A ono teda nejde říct si heslo a přihlašovat se z jinejch compů podle potřeby? (imho to totiž jde)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: takže si budem pučovat mobily nebo co se tim snažíš říct ? :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    sem tam je potreba telefon a sem tam ne, ale co je hlavni je, ze ten telefon je jenom ze prijde smska s kódem, to číslo se jinak s tim učtem nespojuje (nezadáte-li ho tam přímo do tý nepovinný kolonky)

    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    demence že nejde mít víc youtube účtů na jeden gmail účet... takže bude asi nejlepší založit novej google účet a sdílet heslo... jestli de google účet založit bez telefonu, tak by to snad nemělo bejt nijak problematický
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    DEII: hmm.. tak nic. jsem si to spletl se seznamem videí :-)
    DEII
    DEII --- ---
    CUCHULAIN: to bys mel trochu osvetlit, protoze o nic takoveho jsem nikde nevidel
    Jinak multiuser account sel pouze pres Groups, ale zrusili to. Takze spis jeden clovek, ktery to tam bude uploadovat.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: pokud vím, mělo by jít o něco jako symbolické odkazy .-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    DEII: zřídit ten GateCraft kanál na YT by nebylo od věci.. Má s tím někdo zkušenosti a chuť se toho ujmout? :)

    ..btw: jak to pak funguje s videi autoru? ..to budou duální, nebo se to jen prováže? :)
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    GECKON: hh, "za účelem perverzní zábavy" :D
    Slyšel jsem, netestoval, že Splash potiony učinkují líp, když zasáhnou hlavu postavy, spíše než nohy.
    DEII
    DEII --- ---
    By jste to, kluci, mohli davat na jeden kanal. ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    OsaSoft, Dodocop, Sumeesh a Chompey si vyrazili na Nether warts :)
    GateCraft SMP LP #1 - Bone Swamp - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=OjDAu4eJ30c
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    DEII: no snad radši ani ne... momentální přírůstek docela stačí :) chce to takovouhle vlnu... tu proškolit, vychovat a při příští vlně už může vlna první pomáhat :)
    DEII
    DEII --- ---
    SHARINGAN: Super, tak ted jeste nalakat nejake Let's playery a mame full house ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SMEJDAK: dík... jj, vypadá to že pár amíků to přesvědčilo :)
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    SHARINGAN: filmeček parádní... a jak čtu tak asi i funguje nebo co? :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Průser.. ověřovací server minecraftu má nějaký defekt, a není se možné přihlásit :(
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    NAVARA: Večer asi 5... :( Bavíme se samozřejmě o residentech...
    GECKON
    GECKON --- ---
    No, to úžasné video a jeho umístění na správná místa vzalo za své :))
    Dneska 20 lidí ve špičce.. Máme tam cca 5 amíků, 2 brity a jednoho kanaďana :)
    Také přibylo několik čechů z Hofylandu :)

    ..přírůstek zhruba jeden hráč za hodinu, i víc..
    Jestli tohle vydrží, tak za chvíli limit 50 nebude stačit :) ..jakože zvýšit limit by neměl být problém ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SNICKERS: dneska bylo malo lidi? :O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam