• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Update: Dávejte si pozor na hřbitově na Gianta. Nyní nově střílí i firebally, a vůbec se s tím nepáře. Ghast je vedle něj nudař ;)

    Během následujícího dne přibude nový quest, jehož úkolem bude zabít alespoň jednoho gianta. Výši odměny ještě zvažuji, ale opravdu teď přitvrdil, a bude spawnovat jednou za 2 hodiny, takže by měla být odměna víc než lákavá. Už jen fakt, že je třeba mít tento quest vybraný (takže nelze plnit zároveň jiné questy), a občas bude třeba na Gianta dlouho vyčkávat - to dělá tento quest více komplikovaným :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    NAVARA: o tomto řešení vím, ale dokud to bude padat jednou, či 2x do týdne, nebudu se tím zabývat, bo zde jsou věci, které mají stále vyšší prioritu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: Vsak muzes spustit minecraft, navazujici sluzby,... a kdyz minecraft slitne, tak po par vterinach restartnout - vcetne navazujicich sluzeb. A pokud slitne treba trikrat behem peti minut, tak holt mail na podporu (tvuj mobil) - ale to uz by pak chtelo systemovejsi reseni chyby vedouci k padu.
    GECKON
    GECKON --- ---
    NAVARA: no, tady pád bohužel probíhá kontinuální smyčkou errorů..
    Což je také důvod, proč dynamická mapa během takového pádu stále visí zaseklá, místo toho aby padla taky.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: jestli spadne (ne vyhnije), tak tam muzes preci dat automaticky restart
    GECKON
    GECKON --- ---
    já už jsem pro jistotu pověřil i svého zástupce, hráče phoenix_52, který má přístup do konzole a tak může případně restartovat server i v mé nepřítomnosti.

    ..kdyby byly ty pády nějak frekventovanější, sáhnu i po dalších řešení, ale v současné době se mi jinak jeví server jako celkem stabilní.
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    GECKON: Napadlo mě to, ale spíš jsem se ptal, jestli to neni nějak na dýl :-) Díky ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tohle obvykle znamená pád serveru..
    ..zrovna jsem ho nahodil.
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Nejde se mi připojit a blbne mi dynamická mapa :-/ Ta ale ukazuje že paří Kolmikilla... Co s tim je? V aktualitách jsem nic nenašel a už se mi to stalo i před týdnem :-(
    GECKON
    GECKON --- ---
    no nějaký záznam musí být pořízen jako důkaz.. :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    k čemu je zápas, kterej nelze sledovat :/

    tak si to užijte a někdo to třeba natočte,
    a hlavně jim nakopejte!
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: kdyby probíhal u nás, tak by spectování šlo..
    ..ale týpci u nás dostali nehoráznou čočku, a tak se rozhodli, že se to radši bude hrát u nic, kde nejsou na PvP žádné pluginy :(

    Aktuální informace vkládám sem:
    GateCraft • View topic - Event: GateCraft vs Imria
    http://www.gatecraft.eu/forum/viewtopic.php?f=9&t=45&p=136&sid=118c784f1597361db8cd977fdb4565a2#p136
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: a kdy bude zápas samotnej? Bude moznost nějak spectatovat?
    GECKON
    GECKON --- ---
    hledám válečníky na zítřejší PvP turnaj, který jsem úplně zazdil :(
    zatím jen v rychlosti:

    GateCraft vs Imira

    hraje se 4 na 4
    a vítězný server obdrží 4 klíče ke hře Dustforce (steam)

    Dneska a zítra budu dělat výběrové řízení, takže kdo může dorazte na server se pobít :)

    dodatek: zápas se bude na 80% odehrávat na našem serveru, proto jdu vytvořit kopii, kterou pro to využijeme :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    FALCO: děkuji. Splňuji si své dětské sny ;)

    FALCO
    FALCO --- ---
    panove ja bohuzel posledni dobou sleduji uz jen z povzdali ale delam si z toho do kalhot. Geckone, palec nahoru protoze tohle je narez.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CUCHULAIN: je posednuty :o
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    NAVARA: třeba to střídá :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CUCHULAIN: v kasne ho chapu - vis jak musi smrdet po tech tydnech v diamantove zbroji? ale v odpadkaci... prase jedno :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: jojo.. Lance si poslední dobou užívá. já ho potkal v kašně :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam