• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    DEII
    DEII --- ---
    Koukam do googlu, ze Gatecraft neni zrovna originalni nazev pro server ;) Nejaky americky, finsky server..
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    DEII: FB jebka by taky asi podojila par lidi ;)
    DEII
    DEII --- ---
    Mohli by jsme nekam asi na forum dat odkazy na vsechny videa z GateCraftu? Nebo sem? Nebo na web? :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    BURAN: chce to dělat videa pravidelně a mít stálý publikum, partnerem se staneš i když dáš jedno video tejdně co uvidí 4 - 5k lidí
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    SHARINGAN: btw mě nabídli možnost zpeněžení, jenže z videí co mám na účtě jich je možná 10% mých :D A za druhé, vůbec nemám páru jakým způsobem bych jim měl eventuálně dokázat, že videa jsou opravdu moje - samozřejmě u těch, který moje jsou.

    Jinak GateCraft účet na youtube má, tak tam stačí dávat videa a počkat si.
    BURAN
    BURAN --- ---
    SHARINGAN: to by chtelo mit tak pul milionu nebo spis cely mega co? staci do videa dostat par cicinek v bikinach a je to :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    BURAN: tak :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    SHARINGAN: partnership jakoze ti zacnou platit za views?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: na youtube partnership si dlouho počkáš... mě ho nabídli cca po čtvrt milionu views a stejně mi ho pak neschválili :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    GECKON: good :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    Co třeba kontaktovat playzone? Ty jsou docela velký a imho s nima mohlo něco bejt. Gatecraft je už docela serious business věc..
    A nebo nějak spolupracovat třeba s Minecraftboxem

    A nebo bychom společnejma silama mohli vybudovat gatecraftí YT kanál, stát se partnerama a tim by se pak spozoroval server.. To by bylo nejlepší, už jen kvůli tomu, že bychom byli slavný :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    btw: ohňostroj na 1.7. je otestován a funkční :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    BURAN: ano i ne :)
    prostě se ty zprávy budou zobrazovat všem rozsahu 256 bloků od tebe :)
    Takže pokud s tebou bude někdo ve městě uvidí to.. Pokud s tebou někdo bude v Prime City, uvidí to :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    GECKON: Local kanal jakoze mestskej? nebo jak local :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    jinak dneska jsem provedl sice minoritní update, ale za to hned několika pluginů, které byly už zastaralé, nebo zabugované. Nevím, jestli si vzpomenu na vše, ale tady je zhruba výčet.

    - update: dynmap - občas shazovala server, tak to snad pomůže (je potřeba vymazat cache v prohlížeči)
    - update: towny - teď už v outpostech opravdu spawnují monstra
    - update: ještě pár dalších pluginů, které se o to dožadovaly :)
    - fix: treeAssist - nyní už opět funguje jen v Mining Colony na ostrovech
    - new: komunikační kanál Local

    Local slouží pro komunikaci hráčů v okruhu 256 bloků od sebe. Je možné použít i zkratku /loc [text]
    GECKON
    GECKON --- ---
    jsem právě přemýšlel, že by nebylo od věci sehnat nějakého štědrého sponzora, vybrat 3 nejlepší hráče z každého serveru, a udělat soutěž pod hlavičkou GateCraftu :)

    ..jen na to mít dostatek času, nebo alespoň ten čas proplacenej..
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SKY_MAX: Zajímavý, něco jiného než chaos nebo skylands zas...
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SNICKERS: je mapa a 15-20 hráčů, kdo přežije vyhrává

    na YT je tuny videí, stačí dát minecraft hungergames
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    Taky mi to někdo nedávno říkal, i když úplně nevím, o co jde... Ale když lidi chtějí... Jsem taky pro...
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    jak koukám na YT na všehcny ty alá hunger games hry, tak mě to hrozně láká.. to by nebylo od věci někdy zkusit jako jednorázovej event .. just saying
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam