• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    DEII
    DEII --- ---
    Fotky z oslavy ktera neprobehla.. :)))
    screenshots.zip | Ulož.to
    http://uloz.to/xcQsJj4/screenshots-zip
    EZEE
    EZEE --- ---
    tj no, ale MC uz moc nehraju, musi zase prijit chut a ta na MC vzdycky prijde :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    EZEE: víc by mě potěšilo, kdyby si se tam ukázal častěji, než jednou za měsíc na pár minut :))
    EZEE
    EZEE --- ---
    GECKON: jezis ja jsem na tebe tak pysnej :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: výborný video :-)
    DEII
    DEII --- ---
    GECKON: WTF? hodne dobry :))) uz ted to vypada obskurne :D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: very nicely done, proud to be gatecrafter )
    GECKON
    GECKON --- ---
    Nové propagační video :)

    GateCraft: minecraft server for hardcore miners! ;) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=CP-P_gdXQAM
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: to jo.. ale 64GB zasere hned jak nic...
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    DEII: na to ssdéčko by to imho šlo i frapsem (na half rozlišení)


    SHARINGAN: camstasia je náročná, jak řikáš, ale jde si hodně pohrát s natavením, že to zvládne lecos..
    Tou jsem nahrál to příšerný gatecraft video a vzhledem k tomu co mám za comp, tak je to docela zázrak (2,2 GHz dvou jádro, 3 GB RAM, Radeon HD 2700, win7 32 )
    GECKON
    GECKON --- ---
    S Frapsem se u mě zapotí i Intel Core i7-2600K (3.40GHz) :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    DEII: zkus ten WeGame, imo už to museli spravit za tu dobu... lidi ještě doporučujou X-fire, ale nikdy sem ho nezkoušel, ani nevim že umí nahrávat :) jinak fraps a camstasia sou dost náročný, to bych asi ani nezkoušel...
    DEII
    DEII --- ---
    Tak jinak:
    Intel Core i5-2520M
    8GB RAM
    GeForce GTX550 Ti 1GB DDR5
    Windows 7 64bit
    java 1.7 64bit
    disk je pripojeny pres USB 3.0 - muzu zkusit nahravat na SSD, ale to ma "jen" 64GB
    tohle by stacit mohlo, ne?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: pokud nemáš Win7 tak zkus WeGame... ten je hodně nenáročnej a kupodivu renderuje rovnou komprimovaný video... na Win7 byli nějaký problémy se zvukem, ale možná že už to pořešili
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    DEII: místo na disku? pomalej comp.. Minecraft je hrozně náročnej (vzhledem k tomu co je to zač..) takže jako se tři roky starym compem může mít člověk fakt problém.. Já si třeba frapsem ani neškrtnu..
    DEII
    DEII --- ---
    SKY_MAX: Neovlivniho instalace kodeku, ale prave ty nahravaci softy, ktere se snazi vesrat mezi aplikaci a grafiku. Zkusim tu camstii. Frams mi nahraje 6-9 sekund a konec. Netusim proc.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    DEII: camstia studio a nebo fraps.. Cccp nevim jestli mam, ale to by minecraft fakt nemelo ovlivnovat...
    jestli máš normální nebo silnější comp a hodně místa na disku, tak doporučuju fraps
    Jestli máš už postarší jako já tak ta camstia nebo jak se to jmenuje je ideální, tam se toho dá nastavit mnohem víc než ve frapsu, takže je to i pro slabší compy.. (i kdyz ja mám smůlu i v camstii)
    DEII
    DEII --- ---
    Vyzkousel jsem vsecky mozne programy na nahravani a kodeky a zkoncilo to fiaskem, kdy mi nesel spustit minecraft. :D
    Co pouzivate? Ma tu nekdo nainstalovany CCCP (Combined Community Codec Pack)? Mam trochu strach, ze mi to sesira prave on.
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: ještě chvíli vydrž, alespoň než dokončím to promo video :)

    včera jsem s tím zas docela hnul, ale ještě mi na tom zbývá několik hodin práce :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: I see a mam dat teda do popisj odkaz na gatecraft? (nedela mi to problem a pro gatecraft to rad udelam .))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam