• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    DEII
    DEII --- ---
    GECKON: Kdyby byl pack driv nez update, tak bych to uvital - hraju single a nak se v tech origo texturach nevyznam :)))
    LET_ME_BE
    LET_ME_BE --- ---
    GECKON: Mas v planu nechat povolene expy z tezeni?
    GECKON
    GECKON --- ---
    BURAN: Až přijde ta správná chvíle, určitě se o tom dozvíš :)
    ..přinejmenším v momentě, kdy se s aktuální verzí nebudeš moc lognout na server.

    Už mám za sebou první pokusy s development buildem, a zdá se, že by to mohlo jet. V tuto chvíli dělám na aktualizaci texture packu. Už mi asi chybí jen GUI pro obchodování s villagery.

    Ale od včerejška horečky (večer jsem měl lehčí halucinace - často i s bloky z minecraftu, hlavně redstone), svalové křeče, průjem, a pokud už zrovna neúčinkuje ibalgin, tak si festovní migrény. Momentálně mám akorát horečku +/- 38° takže zvládám akorát tu grafiku. Další update bude záviset na tom, jak rychle se dám dohromady.
    BURAN
    BURAN --- ---
    hoja hoja, co ten UPDATE, kdy to budu moct zmacknout? :)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SKY_MAX: (:

    Dneska ráno bych mohl :D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SNICKERS: JO!

    dokonce jak si to teďka řekl, tak mě napadlo něco jako, že by se udělali týmy po dvou a dal by se nějakej úkol něco nasbírat nebo najít v metropolisu, někde v podzemí, asi v těch šachtách, třeba levely nebo nějaký předměty nebo kill count (nebo kill count určitýho moba) a hrálo by se bez tp přákazů a zároveň PvP, odměna by byla nějaká veliká, aby lidi měli motivaci nespolčovat se moc a prostě buď před ostatníma hráčema útect a nebo s nima bojovat, vypla by se dyn. mapa. a .. a.. to je jedno.. ale bylo by to hustý..
    nebo bychom mohli udělat to co si řikal ty
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SKY_MAX: To jo no... Vylézt manuálně je slušný psycho... Navrhuji někdy dát Metropolis bez naprosto žádných TP příkazů, imho by to byla slušná hardcořina!
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    neni lepší pocit než tyjo dve hodiny procházet metropolis, zemřít jenom jednou (a to ještě ranou spoluhráče), posledni hodinu a půl strávit v dolech, tam přežít, najít cestu ven, jít k vysílači a pak ještě k bráně
    fakt slušná adventure.. díky spoluhráčům
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: hezky si to užij :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: se logni na mumble :)
    ..budu tam tak do 15:00, pak mizím na rande :))

    REDTIME: vím o tom, ale nikdy nevzpomenu, když zrovna dělám úpravy webu :/
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    stále čekám na nějaký články for přeložení .)
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Local heroes

    towny-war-chest

    The richest hero with 1421676.00 crowns.

    haha :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Nová ochcávka na hráče zneužívajících světlosti textur v dolech..

    Nyní už jdou ore blocky těžit ve tmě jen velmi těžko. Těžba často selhává a blok se podaří vytěžit i na několikátý pokus. Tento nezdar doprovází kovový zvuk.

    Je zde dokonce velká šance, že dojde k poničení nástroje, což může ukrátit jeho životnost o 5 až 40 použití. V tomto případě se ozve dřevěný zvuk.

    V obou případech se v určitých intervalech (nikoli pokaždé) objevují i doprovodné zprávy o tom, že by si měl dotyčný hráč rozsvítit.

    Tohle ty holomky snad naučí :))
    GECKON
    GECKON --- ---
    Informace týkající se GateCraftu neustále přibývají, a přibývat budou. Menu na offic. stránkách už začalo být až nepříjemně rozhlehlé a nepřehledné, takže jsem se tu informační část rozhodl oddělit na samostatnou část webu s vlastním menu.

    http://www.gatecraft.cz/-wiki-

    Do budoucna tam mám v plánu doplnit i vyhledávání, které už taky docela chybí jak sůl. Odkaz na offic. stránkách je na tento nový web v levem sloupci hned 2x. Jednou jako odkaz na wiki v samotném menu. A podruhé jako sandstone button hned pod facebook buttonem :)
    DEII
    DEII --- ---
    SKY_MAX: Myslis ten megafail, kdy jsme vsichni do jednoho prisli o vsechny veci nasbirane cca za hodinu a pul prolezani dungu?
    FALCO
    FALCO --- ---
    SKY_MAX: jak rikam o vikendu bych mel mit cas na poradnej minecraft slack. Ted ze soboty na nedeli jdu na batmana.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    FALCO, SNICKERS: hej tak jo, mohli bychom něco dát a nahrávat to takhle třeba ze tří compů z více pohledů.. já to pak klido "sestřihám" a můžeme to hodit na kanál

    pojdme to youtube trošku rozhejbat, ať všihcni vidí kolik tu máme srandy, jako třeba dneska žejo :D
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SKY_MAX: Do jakého dungu ;)

    FALCO: Tak Mumble rozhodně, to se do toho videa musí dát :D
    FALCO
    FALCO --- ---
    SKY_MAX: ja jsem pro, sobota ? akorat od osmi jdu na batmana. Muj komp je dost vykonnej na nahravani + bychom mohli nahravat i teamspeak, teoreticky
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SNICKERS: kam jít?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam