• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    GECKON: Větší turnaj bych nechal na jindy i s informací na web. Dodám Steam hry.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: jo!

    fakt super, hrajete gatecraft a dostanete chut si zahrat walls.. Tak se proste portnete do sveta kde jsou The Walls a hrajete, všechno na jednom serveru, gatecraft ftw!
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tak ty walls jsou naprosto Epic!
    Zítra večer musíme dát nějakej větší turnaj :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tohle bych zkusil nahodit :)
    Minecraft: The Walls 2 (PvP Survival) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=rj2GnsdLx6o


    Minecraft: The Walls 2 - 4 Teams of 2 PvP Deathmatch! - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=N72flcMm27g
    DEII
    DEII --- ---
    Pripomina mi to par chvil na GateCraftu:
    Minecraft - Ugocraft Mod Spotlight! - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ZGYaQPIiq84

    cca 13:30 :)))
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GECKON: Znám ((:
    GECKON
    GECKON --- ---
    SNICKERS: včera jsem psal asi hodinu článek, a pak jsem zavřel prohlížeč bez uložení, takže rage quit :)

    Jak bude víc času, tak to dopíšu..
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    SKY_MAX: Jo tehehehé...
    Házel by sem někdo takové ty updaty co teď padli? Ta vesnička s OP koštěma a tak...
    To není ani na webu tak bych rád měl přehled :D
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    vím :-D jsem na IRC denně :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    diskuse možná nejede, ale vězte, že server sakra jo!
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dlaší update stránky: přehled obchodů

    Jsou tam 2 nové podstránky: nové obchody (shops) + poslední nákupy/prodeje (trades)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tak už je v provozu i plugin GateCompass :)

    Na stránce s přehledem obchodů je možné kliknout na ikonku prodávaného itemu, čímž se rozbalí ještě jeden řádek s doplňujícími informacemi.

    Na tom řádku jsou:
    - přesné souřadnice (x y z)
    - pokud jsou v dané truhle i enchantované itemy, tak se vypíše jejich přesný seznam
    - příkaz ve formátu /gcompass [code]

    Ten příkaz je možné zkopírovat a ve hře vložit do příkazové řádky. Tím se do kompasu přidá nová volitelná lokalita. Lokality je možné přepínat pravým klikem (s kompasem v ruce).

    Jsou zde 1 až 2 výchozí lokality. Jedna je NORTH (vždy a všude ukazuje na sever) a v případě úmrtí je tou druhou lokalitou právě to místo úmrtí. Zbylé lokality jsou volitelné. Volitelné lokality je možné vypsat příkazem /gcompass list. Odstranit libovolnou z nich je možné příkazem /gcompass remove [id]. Pokud se nacházíte v jiném světě, než je ten, kam je nastavená lokace, kompas se začne motat podobně, jako to dělá v netheru :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: hele tyjo asi nemůžeš přidělat novou věc na craftování na server což? Já když vidim to jídlo, tak bych fakt chtěl mít možnost si ukraftit ezleninovou rolku!

    mrkev a brambory hohoho :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tak už máme zpátky Farm Store :)
    Od každého druhu je možné prodat jen omezený počet kusů, v průmětu cca za 1000 crowns.

    Je zde 7 druhů: wheat, sugar cane, cactus, melon slice, pumpkin, egg a feather
    ..takže je možné každý den vydělat 7k
    Po verzi 1.4 bude možné prodávat i brambory a mrkev, takže se to vyšplhá až na 9k za den :)

    Ještě dodělám na web přehled nákupů a prodeje, a přidám i tu možnost vyhledávat obchody kompasem, ale jinak bych už tímto realizaci economy update packu uzavřel.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: no teď bych se měl tak ňák vejít s hlavní budovou plus příslušenstvím k ní a už to píše že nemůžu dál prikupovat. dál mám v plánu postavit ešte pod hradem přístav s menším městečkem
    GECKON
    GECKON --- ---
    btw: nahodil jsem novej plugin GateShop :)
    bližší info k tomu sepíšu až zítra na gatecraft wiki, ale prozatím alespoň v kostce..

    Zatím GateShop běží paralelně s déle používaným pluginem ChestShop, nicméně ChestShop bude do měsíce vymazán. Všichni obchodníci by neměli váhat a rovnou si přepsat své obchody na nový formát značek, který je následující:

    1. řádek: shop
    2. řádek: buy (cena)
    3. řádek: sell (cena)
    4. řádek: název itemu, ID itemu, nebo jej také můžete nechat prázdný!

    Pokud neznáte název, nebo ID itemu, který chcete prodávat, stačí nechat 4. řádek nevyplněný, a pak udělat levý klik na cedulku s itemem v ruce. Item se pak doplní sám. Text je to case in-sensitive. Cena může být buť číslo, nebo pomlčka "-" pokud má být výkup/prodej zakázán.

    Používání obchodů: zapomeňte na levý a pravý klik. Nyní se obchod obsluhuje pravým klikem. Stačí kliknout na cedulku a otevře se vám inventář s truhlou (i v případě Prime Shopů). Pokud chcete prodávat, stačí přetahat věci z vlastního inventáře do truhly, a při nákupu naopak. Po zavření inventáře se v konzoli napíše počet itemů a koncová cena, kterou je potřeba ještě potvrdit. Pro potvrzení stačí znovu pravý klik na cedulku. Pro zrušení pro změnu udělat libovolný pohyb, nebo poskočit. Prime Shopy nabízí virtuální chestky, a v případě nákupu od hráče manipulujete přímo s obsahem v bedně. Trolly upozorňuji předem, že naplnit někomu bednu jinými itemy, než jsou předmětem prodeje nejde :) Nyní se vyplatí prodávat i enchantované itemy, protože zákazník vidí přímo, o jaký item se jedná :)

    Proběhla také aktualizace webu: Nyní je tam bližší název lokace, a ukazuje to i jména měst. Web je teď aktualizovaný v reálném čase, včetně počtu prodávaných itemů v truhle.

    Na web ještě doplním zpět přesné souřadnice + nově i seznam enchantů na itemu + příkaz na nastavení kompasu, který se pak nastaví směrem k obchodu :)

    V plánu mám také dodělat možnost nastavit omezené množství itemů pro nákup/výkup. Bude to používané například v Prime City, pro omezený výkup farmářských produktů za jeden den.
    GECKON
    GECKON --- ---
    MALY_BOBIK: sám máš ve městě k dispozici 62, nebo 63 parcel..
    ..to je ti do začátku málo? :))
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    BURAN: hm tak asi budu muset sehnat lidi do města a nebo ukecat známé aby to zas zapli a přešli ke mě :-)
    BURAN
    BURAN --- ---
    MALY_BOBIK: to nejde. ten limit se pocita podle aktualniho stavu obyvatel, takze kdyz nekdo odejde, zmensi se i limit parcel.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    SKY_MAX: a kdyz se ke mě do města prihlasej lidi tak na den abych nakoupil pozemky tak to taky de ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam