• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SUMI
    SUMI --- ---
    GECKON: HURÁ!
    GECKON
    GECKON --- ---
    Pro nedočkavce tu máme aktualizovaný GateCraft TexturePack V1.4.2 ;)
    Ještě tam chybí gui pro Beacon, a skin čarodějnice a netopejra, jinak je tam snad vše. Byly upraveny i některé již používané itemy, jako například sponge, nebo armor :)
    Přechod serveru na 1.4 by mohl být během pár dnů.. Možná už zítra, nejpozději snad do konce tejdne. Některé pluginy mají ještě své mouchy, tak uvidíme, tak to bude s jejich aktualizací.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: hej ale jo, pojdme tomu give a try tonight
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dnes dopoledne jsem updatoval co šlo na 1.3.2-R3.0, kde je dost bug fixů. Updatnul jsem i několik pluginů jako Towny, Citizens, Denizen a pár dalších, takže je možné očekávat bugy nové :)
    Také jsem zkusil opět nahodit TheWalls2. Dle changelogu by měl mít bukkit opravené to mizení hráčů při teleportu ve stejném ticku, takže na dnešní večer navrhuji testovací zápas :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    GECKON: ALL HEIL THE KING!
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: krása ;)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    GECKON: Super, uz se tesim :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    Goog news everyone!
    Dneska jsem zkoušel nahodit první dev-build verze 1.4.2 na mém testovacím serveru, a byť jsem ještě nezkoušel 100% všech pluginů, které GateCraft používá, zatím jsem nenarazil na jediný problém :)
    Pokud bude bez problému i ten zbytek, teoreticky bych si mohl troufnout nahodit novou verzi už při beta-buildu, tak jako tomu bylo u verze 1.3 :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Další menší update Shopu:
    - první levý klik na vlastní obchod zobrazí nejdříve celkovou statistiku a data o obchodu
    - každý další levý klik listuje v seznamu prodejů a nákupů hlouběji do historie

    A pak že to nejde bez zbytečných příkazů ;D
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tak poklady se zdají být funkční.. Akorát se po připojení do hry trochu déle stahují do klienta, takže ze začátku můžete držet nižší ID mapy, než ve skutečnosti je. Dá se to vyřešit tím, že ji zahodíte a opět zvednete. Pokud se ani pak na mapu nevykreslí obrázek, je to stále ještě nízké ID a je třeba tuto "proceduru" opakovat ;)

    Trochu jsem se povrtal i v pluginu GateShop. Dosud sloužil levý klik ke vložení itemu do nenastavené cedulky. Pokud už ale obchod má nastavený item, nově se zobrazí následující info: Vlastníkovi obchodu se vypíše 10 posledních transakcí (datum, kupce/prodejce, cena a počet jednotek). V opačném případě se zobrazí pouze informace o obchodu, jako například vlastník, item (celý název, který se občas na cedulku nevleze), počet jednotek v truhle k prodeji, a pokud má obchod nastaven nějaký limit, zobrazí se i počet povolených jednotek k nákupu/prodeji za posledních 24 hodin.

    Ještě přidám command pro nastavení limitu prodaných itemů (jako má farm store), a možná i listování ve výpisu transakcí v případě, že je jich víc jak 10, ..no a pak už k tomu asi konečně spichnu nějakej video tutorial. Rovnou pak přihodím i tutorial k pokladům :)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    DEII: vvvv velmi se ooomlouvam .. ale ano znam par takovych lidi ;)
    DEII
    DEII --- ---
    COUDAK: Mas pocit, ze tu nekdo necte Minecraft diskuzi?
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Samozřejmě to zaspamuji i tady :)

    Minecraft Fight Animation - "Gods Don't Bleed" - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=6l9PuQl3kQ0&feature=related
    GECKON
    GECKON --- ---
    bohužel jsem od soboty neschopen opravy jakékoli chyby..

    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    Dneska to nejak porad padalo :(
    DEII
    DEII --- ---
    To mi rekni jak se ti muze pokazit minecraft? Leda ze bys mel zavirovany komp, nebo si tam instalujes hovadiny. :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    Ty vole já se tak těšim, až mi začně fungovat (ten posranej) minecraft (se mi zase rozbil..)

    tohle zní dokonale
    GECKON
    GECKON --- ---
    DEII: Vzhledem k tomu, že souřadnice si každý cpe do Rei's Minimap jako waypointy, tak ano :)
    Ale proti minimapě nic nemám. Přece jen ty nižší levely (1 a 2) nejsou takové lákadlo, jako level 3, co se obsahu truhly týče :)
    DEII
    DEII --- ---
    Najit poklad kompasem je horsi nez podle souradnic XZ?
    SUMI
    SUMI --- ---
    GECKON: kuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam