• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    kdo nedorazí a následně nepředloží omluvenku od doktora tak má průšvih a bude se muset vzpomínat u pana ředitele... teda né u ředitele, myslim u architekta... ředitel je nula
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    G3ckovi jsem se už omluvil, ale omluvim se i věřejně. Tenhle víkend je pssf, takže vůbec nebudu doma a tedy se nemohu zůčastnit
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: budu tam... v průběhu víkendu sem postnu kurzy ohledně sázek jak dlouho bude trvat než dostanu local mute :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    Agenti a Sheriffové GateCraftu zbystřete!
    Tímto svolávám na neděli v 20:00 první meeting adminů na mumble!

    Proběhnou zde důležitá sdělení ohledně organizace serveru, prodiskutování současné situace, a bude zde i prostor pro hlášení chyb, nápadů, zodpovězení připomínek, a vůbec.. abych měl taky zpětnou vazbu.

    Důležité je, aby se ji zúčastnil každý - tento meeting má pro všechny prioritu 1, a pokud nebude někdo moc, nechť mi dá jakkoli vědět: IRC, NYX, FB, mumble, mail.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PAPRIKODLAK: mrkni ;)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SHARINGAN: Měl jsem plno věci v inventáři a něco dával do bedny a něco do ender chestky, podívám se, jestli mi někde nezůstala.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PAPRIKODLAK: prej mu nebyla navrácena skeleton/wither hlávka :)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SKY_MAX: Ale chápu, jak se cítíš. Taky mě při Stantozziho eventu třikrát zabili shozením ze sochy. Akorát jsem nepřišel na to, kdo to byl...
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SKY_MAX: Z mého pohledu to bylo takové menší kolektivní selhání. Mj. nikoho nenapadlo, že jsi AFK. Ale je pravda, ze AFK status jsi měl...
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SKY_MAX: Jak nevrátili, dokud sis o ně neřekl? Hned jak ses oddeafnul, tak jsem šel do adminu a řekl, že až budeš chtít věci (budeš mít čas si je vyzvednout), tak si o ně máš říci. A kdyžs na to nereagoval, tak jsem se po chvíli ještě přímo zeptal, jestli je chceš.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    uff, říkejte mi Scott Shelby, soukromé očko... udělal jsem pár výslechů, prohledal místo činu a ověřil si alibi podezřelých a mám viníka... zejtra s geckonem proberu jak s tím naložit ;)
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    To mas za vyzirani expu z ender dragonu :D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN: kluci na mumblu tam byli
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: wtf ? to ti řek on že to byli všichni ?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN: 2013-04-07 20:28:06 PVP Death razer007

    ale prej se na mě seběhli všichni
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: v neděli to bylo viď ? tak to vidim tři úmrtí.. dvě na Phobosu ve Voidu, to víš spíš ty co to má bejt :) a pak jedno v Monacu v 18:49, to by souhlasilo ?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN: neřešil.. A mě by to nevadilo kdybych tam byl a oni mě zabili v boji na ktejch bych přistoupil, ale zabít mě stojícího na místě 10minut

    Nevim jak je vyřešený PvP v pravidlech serveru? Když někdo v rogue lands zabije někoho kdo AFKuje tak dostane ban ne?
    PvP arény chápu, ale pokdu jsem zabitej v Kingdomu aniž bych se dobrovolně vystavil tý možnosti?

    To se tak nějak ptám g3cka, docela bych to rád vyřešil
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: počkej to se jako nijak nevyřešilo ten kill ?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: já dík tobě ,) imh ot byla super akcička

    na obranu doda, imho kdyby věděl, že bude ve videu a že tam bdue tolik lidí, tak si ten žebřík snad i sundá, podle mne zapomněl, že ho má.. Jsme to kdysi testovali na SMS a doda zjaímalo jeslti to tak je i na gatecraftu a asi zapomněl, že to na sobě má


    A ve mě byl vzbuzen jen jeden nekladnej pocit a to když jsem byl AFK a to jak ve hře, tak na mbl, tak jste mě zabili a sebrali věci. A nebrátili dokud jsem si o ně výslovně neřekl.
    Že nikdo neví kam se poděla wither hlava, kterou jsem jasně ve videu měl, o tom ani nemluvim
    GECKON
    GECKON --- ---
    ..za overmind, morální podporu po dobu, kdy mě chodily výhružné maily, a taky zlého dvojčete, které bych za dané situace ani sám líp nedal ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam