• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALEONTOLOGbreatharian cult
    SVA
    SVA --- ---
    jinak je fakt těžké vymezit nějakou definici breatharianismu - pojem byl poprvé vysloven právě w. Brooksem...tedy nejedení a nepití fyz. stravy....podle anket jsme tomu tady všichni vzdálení, a možná by jsme se mohli spíše zaměřit na "krátkodobé" pusty se zaměřením získávání jiných zdrojů, psychika během půstů...postřehy....

    Já jsem klub založila, protože tady žádný není a nechtěla jsem být Ot, ale teď sama nevím kam tenhle klub směřovat, a zároveň se nemohu zbavit pocitu, že celá medializace kolem H.M a jiných je skutečně hazardní...

    na druhou stranu přečtení tohohle auditka může působit spíš jak "záchranná brzda" :-
    SVA
    SVA --- ---
    ankety můžete přidávat na nástěnku, ať se neztratí v diskuzi, práva mají všichni
    PREVIT
    PREVIT --- ---

    Do tohoto klubu by mel prispivat jen ten kdo:

    37 hlasy od 37 respondentů

      KAILASH
      KAILASH --- ---
      PREVIT: tak zaloz anketu, treba se to odhlasuje :-))
      PREVIT
      PREVIT --- ---
      KAILASH: Tak to jsem prave ja! :)
      KAILASH
      KAILASH --- ---
      DIDGENAUT: mozna by sem meli prispivat jen ti co ten den zrovna drzi hladovku :-)
      VXP
      VXP --- ---
      DIDGENAUT: nic :)
      DIDGENAUT
      DIDGENAUT --- ---
      heh... týden jsem tu nebyl a hned mám přes 500 nepřečtených příspěvků, neshrnula by nějaká dobrá duše, co se tu odehrálo? Moc se mi nechce pročítat všech těch 500. Naposledy se tu řešil racionální přístup požadující vysvětlení, jak to funguje vs. to, že se tomu prostě musí věřit
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      nějakej buddha mě nezajímá, já viděl youtube video, takže to jde!
      KAILASH
      KAILASH --- ---
      SCHWEPZ: ale on nedrzel pusty typu jedno zrnko ryze denne, Milarepa to mel kvuli klimatu a intenzite praxe....prave ze jedl jen ty koprivy a pak si dal i dary odpriznivcu jako maso a pivo.
      IRO
      IRO --- ---
      tak paní prý absolvovala přechod... :)
      Žití z prány | A centrum
      http://www.acentrum.eu/program/ziti-z-prany-2012-02-07-1830
      SCHWEPZ
      SCHWEPZ --- ---
      KAILASH: Milarepa to měl prozaičtější...když už umíral ve své meditační skrýši hladem, rozbalil svitek, který měl rozbalit až mu bude nejhůř, a tam bylo mistrem napsáno ... "Najez se". No tak šel ven a udělal si s kopřiv výživný vývar.
      KAILASH
      KAILASH --- ---
      Dobrá zpráva pro brethariány je , jak jsem kdesi četl, že:
      Buddha během své askeze chtěl přestat jíst úplně, ale "nebeské bytosti" byli připraveny ho živit svými esencemi, takže to odmítl a nešel do úplného nejedení+nepití.
      IRO
      IRO --- ---
      GRANTORINO: tak sám jsem si nevšiml, že by stárl. až když mi to vložila do hlavy SVA :D
      SISTA
      SISTA --- ---
      GRANTORINO: kolik mu je?
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      IRO: :DDD presne, nechapu, co se vam nezda, vypada dobře, skoro nic nepřibral :),... to je v tomhle veku uz dost dobry, stačí se podivak kolem sebe, jak vypadá většina populace v jeho věku a tohle je snad nejlspší reklama, jakou může udělat ;)
      IRO
      IRO --- ---
      fakt nevím, ale asi stárne. jako každý... :)
      SVA
      SVA --- ---
      IRO: :)
      IRO
      IRO --- ---
      SVA: chtělo by k těm fotkám připsat roky. ta, kde vypadá nejlíp je 2007, pak 2010 a já přidávám leden 2012.

      SVA
      SVA --- ---
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam