• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALEONTOLOGbreatharian cult
    „Žiji tím, že jsem jedno se vším, co existuje. A z toho důvodu se můžeme nasytit vším, co existuje.“


    Shlédla jsem nedávnou přednášku Henriho monforta, který údajně nekonzumuje fyzickou stravu již devět let (živí se pránou). Jedná se o zcela odlišný způsob žití. Mě na tom fascinuje především to, že to ve mně evokuje zcela nový pohled na člověka a jeho inteligenci.
    Samozřejmě co člověk to jiný názor. Omezte prosím nadávky, urážky, ironii či sarkasmus.

    [ Pránická výživa - sdílení, zkušenosti, postřehy ]
    vstup žádajte u KUBIS_IN nebo SVA, klub je určen pro sdílení osobních zkušeností, neosobní zkušenosti můžete filtrovat v tomhle klubu:)

    ::: přidávejte odkazy nebo ankety na nástěnku, práva mají všici :::


    Pranicka strava
    odpovědi Jasmuheen z programu Pránická výživa
    Breatharian.cz
    Přednáška Henriho Monforta
    NA POČÁTKU BYLO SVĚTLO - dokument o žití bez jídla! (CZ sub)
    Breatharián(i) v akci, fórum na vitarián.cz
    Jericho Genesis Sunfire
    Wiley Brooks, zakladatel breatarianismu
    Současně žijící breathariáni
    http://www.breatharian.eu/breath/
    Life from Light (online book)
    létající pilot
    pustovací kalendář
    Zinaida Baranová - omlazení prostřednictvím breathariánství
    zinanda zive
    první setkání lidi, kteří se zajímají o pránu v Čechách
    Breatharian couple, parents of a breatharian child - Akahi & Camila

    Jak dlouho jste drzeli pust o caji a vode?

    77 hlasy od 77 respondentů

      Věřím / Nevěřím

      16 hlasy od 16 respondentů

        rozbalit záhlaví
        VXP
        VXP --- ---
        TILOPA: Tak prostě lidské trávení funguje...

        A ještě jsem neviděl nikoho "na práně" ze kterého se dříve či později nevyklubal podvodník...

        Jak tu měl třeba Dušek tenkrát toho Francouze...
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        VXP: Neřekl bych, je tě to vrátí zpět na začátek, máš takovou zkušenost?
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        Nechci se o tom nějak hádat, ale jak to potom mají ti pránici a je jich na youtubu celkem dost, co jsou na práně a přitom si sem tam něco dají k jídlu?
        OGMIOS
        OGMIOS --- ---
        tak pokud dneska mame prerusovany pust, tak proc by nemohla byt prerusovana pranicka strava? Proste ses pranista, ale normalne jis :D
        MORPHLER
        MORPHLER --- ---
        Enzymy ve slinách jsou už první fáze trávení, tvrdit že tím že něco ochutnám a pak vyplivnu nepříjmám živiny z té potraviny je dost .... prinejmenším zastření faktu a manipulace vyznění. To pak fakt není ta prána o které tvrdí že se jí živí.
        VXP
        VXP --- ---
        TILOPA: Pokud máš delší půst a tím pádem zastavené trávení, tak ho tímhle spolehlivě nastartuješ a jsi zpátky na prvním dni...
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        ROMI: Může být, no. Mě to zní v pohodě, protože při půstu člověk dochází poznání, že jídlo a hlad je vlastně vždy jen o potřebě zažívat chuť
        ROMI
        ROMI --- ---
        TILOPA: i v ramci pustu mi to zni jako pycovina teda
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        TILOPA: tak bylo zmineny v tom kontextu chuti, zejo
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        PALEONTOLOG: Pochopil jsem to tak, že to požvýkání a vyplivnutí byl jen návod pro někoho, kdo zkouší třeba půst a má zrovna na něco silnou chuť. Ne že to dělá on.


        MORPHLER: Možná zkusit napsat komentář pod video, třeba se ozve člověk, co s ním dělat tenkrát rozhovor a podá další info, pokud má. Nic jsem za sebe nedohledal, ani neznám jeho celé jméno na hledání :)
        MORPHLER
        MORPHLER --- ---
        TILOPA: Rosťa tvrdí, že to dělá pár měsícú a video je přes 2 roky staré, tak by mě docela zjímalo jak to měl dál a jak to má teď. nenašel jsem, nemáš něco?

        PALEONTOLOG: taky to tak chápu a fascinuje mě, jak něčemu takovému říká že nic nejí. baví mě že bych se s ním neshodl na tak základní věci, jako co to vlastně znamená nic nejíst.
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        TILOPA: chapu spravne, ze typek jidlo pozvyka a vyplivne?
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        https://www.youtube.com/watch?v=BoqLE9vOFMo Vypadá dobře tělesně, že?
        ROMI
        ROMI --- ---
        TILOPA: 42
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        Kolik je ve vesmíru prány ?
        ROMI
        ROMI --- ---
        NYMPHA: a co to pro tebe znamena?
        VALKYRA
        VALKYRA --- ---
        “ PRÁNICKÝ PŘECHOD - Igorova odpověď na komentáře a reakce 😊🌞 OPATRNOST před duchovním klamem a mamem!”
        PRÁNICKÝ PŘECHOD - Igorova odpověď na komentáře a reakce 😊🌞 OPATRNOST před duchovním klamem a mamem! - YouTube
        https://m.youtube.com/watch?v=aMNtkTT9vsc
        VALKYRA
        VALKYRA --- ---
        Pránický minifest 28. - 29. 5. 2022
        Společné setkání lidí s otevřeným srdcem a vedením ke svobodě a vnitřní síle. Vstupné na místě. Na akci není nutná registrace. Prostě přijeďte do kempu U Roštěnky, Roštýn 442, Telč.
        Pránický minifest 28. - 29. 5. 2022 | Monika Kunovská
        https://monikakunovska.cz/nakup/pranicky-minifest-28-29-5-2022/
        CONTINUITY
        CONTINUITY --- ---
        NYMPHA: ano, velkej, jaky to bylo?:)
        Petr je mi sympatickej, a provadel kamaradku, co uz je na prane rok, ale ja se neprimela prinutit se mit tyden program se skupinou:)
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        NYMPHA: není to nutný, ale dalo by se to nějak rozvést ?
        NYMPHA
        NYMPHA --- ---
        PALEONTOLOG: V pojetí toho, co za proces pro mě prána znamená, se to určitě povedlo...
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam