• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    tak mam doma tohohle milacka, ted uz jen aby prestalo prset! :)
    ALTEREGOIST
    ALTEREGOIST --- ---
    BECKOU: jinak tam Tomáš má ještě cruisera, což v podstatě do města je stavěný;)
    ilike skateboards
    http://www.ilikeskateboards.cz/shop.php?product_category_id=8&product_id=63

    Jen čekám až se ozve a budem dělat nový potisky a asi i jiný tvary prken...
    ALTEREGOIST
    ALTEREGOIST --- ---
    BECKOU: Já to mám fakt jen na popojíždění protože na ježdění přes den nemám vůbec čas:( Kolikrá jsem si chtěl jít už zajezdit ale je moc práce:( Snad bude líp. Mám hlavně v plánu kupovat novej set. Už mi jde ježdění celkem v pohodě tak chci pomalu brouzdat do DH:) Ale ten čas. Ten čas:X
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    ALTEREGOIST: ty jo tak ted jsi me uplne nahlodal, je fakt pekny, na me mozna moc dlouhy, ale ta cena je libova...ja myslel ze uz tech mejch 3000 je super cena...
    ALTEREGOIST
    ALTEREGOIST --- ---
    BECKOU: Taky nejsem nějakej znalec, jelikož jsem si ale pořídil prozatím prkno jako dopravní prostředek a bohužel nemám teď čas jezdit a trénovat slidy a tak tak jsem si pořídil 107 cm desku, trucky jsem si povolil jak jen to jde a velký měký gumový kolesa a jezdí se mi po městě dokonale:) I menší kopečky, trošku získávám stabilitu i na těch povolených tracích takže si dávám i trochu větší kopečky, na šlechtovku bych to ale musel zase utáhnout. A kolik jsem za něj dal?:D Podívej se

    ilike skateboards
    http://www.ilikeskateboards.cz/shop.php?product_category_id=8&product_id=62
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    zdavim, jsme s polovickou v longboardingu neznali a radi bysme si poridili delsi desku nez obyc skate, narazili sme na dva co nam padli hned do oka, ale nevim jestli je to dobra koupe...oba maji desky Palisades a trucky Gullwing, libi se mi ze ty trucky jsou longboardove a ne skateove s kingpinem ke stredu, co maji za podobnou cenu v ruznych quiksilverech a tak...cena by byla asi 3000 za jeden, myslite ze to nebude uplnej sunt a dalo by se na takovy delce jezdit i ve meste ne jen na rovinkach? prikladam soc foto http://dl.dropbox.com/u/59740420/long.jpg
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    MIIREK: :) tak to je dobře... ale podporujete freebord a ne freeboard to neni preklep ;)
    MIIREK
    MIIREK --- ---
    ano podporujeme i freeboard .)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    MIIREK: a nahore na fotce mas typka na freebordu... :) podporujete freebord? :D
    MIIREK
    MIIREK --- ---
    planuje se nejaky jezdeni tady v blizkem okoli, prvni odhad na cca 90+ ucastniku.. sledujte web:
    lipno-session.webnode.cz
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    MAFIRE: me to prave bavi.podivej se na vsecky ty serie.ono cestovani skrze pousti asi neni uplne zazivnej street takze mi prijde logicky, ze je tam vic pelmelu a "zakulisi"
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    SGNLR: jasny no ja sem taky novacek, jenom me pobavilo ze v 10 minutovim traileru je minuta na longu na naky rovny ulicce :D :D
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    MAFIRE: ja sem u longu novej ale tipuju ze je to celosvetovej hit kdyz sem videl i tu serii z jizni ameriky a ted sou prej v australii..imho je to totalni silenstvi, bych snad radsi objizdel svet na trikolce:)ale kdyz ho milujes tak neni co resit no:)
    NOGEEK
    NOGEEK --- ---
    PRZZI: jj na ty bern sem taky koukal, ted jeste si najdu nejakej shop v praze a skocim tam, dik
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    tak tady je komplet a je to parada.prvni dva dny sem tam mel 150mm trucky slant ale pak sem sehnal tyhle Paris taky 150 a je to mnohem hravejsi a rychlejsi pri carvingu.do mesta a pripadne bazenu ideal



    a uz sem ho projistotu docela vyvencil v Marseille po meste(dobrej street na cruising) a v legendarnim bowlu(kde sem se malem zabil pac sem zapomnel ze sem prestal jezdit pred 10 lety:)





    PRZZI
    PRZZI --- ---
    NOGEEK: nejedná se o sjezdové helmy...
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    NOGEEK: já jsem teď kupoval BERN a TSG...za sebe můžu říct že BERN sedí perfektně...TSG má přítelkyně
    ZEDNIK
    ZEDNIK --- ---
    NOGEEK
    NOGEEK --- ---
    Máte nějakej tip, radu na helmu?
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    SGNLR: parada? podle mne to vypada na home video z vejletu do maroka dvou typku v trickach od LB znacek :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam