• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    REN_REN: Pumping je tohle - http://www.youtube.com/watch?v=RFlv7VGTGYU tedy stručně - takový pohyby těla na prkně, abys jela vpřed bez odrážení nohama:D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: to je trošku dezinformace, př. to prkno z odkazu, ten speed demons, to má stejný parametry i tvar jak průměrnej longboard pintail, 70ky kola, 40" dýlka..když teda pominu kvalitu komponentů je to normální longboard, dokonce jsem na tomhle měl možnost stát a trochu se projet "tam a zpátky" a nebyl úplně marnej, takže určitě ne "kratší než skejt", je to normální pintail, s kvalitou odpovídající ceně..určitě se vyplatí vzít něco lepšího rovno i do začátku, to bezpochyby, ale myslim že neni fér vyřadit ho z longboard rodiny, protože to longboard je, a ani né úplně mizernej
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    REN_REN: jo je to standardizovaný..velikost šroubů na skateboardech a longboardech je jedna a ta samá..
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    v každým skateshopu to seženeš, například ten téčkovej, těch tvarů je víc, v zásadě ale každej umožňuje utahovat vše co potřebuješ tedy je tam velikost nástrčkovýho nebo stranovýho klíče na šrouby trucků+koleček+matiček od šroubů, co spojujou trucky s prknem a pak imbus+křížovej klíč
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    REN_REN: těch šroubů je tam víc, například šrouby u koleček se ti budou povolovat a taky šrouby spojujou trucky s prknem
    YANINNA
    YANINNA --- ---
    FLOE: dik, uz jsem to nasla a objednala.... a ja vim, tahani do lesa, ale sraaat, je mi to fuck, ja uz jsem chtela jezdit tady a nemohla jsem ani minutu pockat!!!! :-)

    STANTHA: dekujiiiii :-)
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    YANINNA: ja si osobne myslim ze ti to letadla u toho easyjetu urco nevemou jestli myslim tedy na palubu ... mas dany rozmery ktery tam muzes mit..a LB je urcite presahuje :))
    obal kdyz poridis zde : www.longboardshop.cz
    YANINNA
    YANINNA --- ---
    ahoj lidi, pls, dnes koupeny novy londboard = surf. Ale pristi tyden letim do Kanady. Ja vim, nosenidrivi do lesa, ale to je jedno, chtela jsem ho. mam ho. ale ted resim, preprava do Kanady. Z Londyna to bude ok, ale do londyna volim Easy Jet. A mam strach jestli mi to uznaj jako prirucak..jakoze jen tak bez obalu, v ruce.. Nebo pripnuty na batohu. No a tak mozna spis bych nejaky obal na neho poridala? Nevite o necem? Kde koupit obal, a ze bych ho soupla jako sportovni nacini... nebo nemate zkusenost jak s tim pousteji nebo nepousteji do letadel? Diky za info..
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    FLOE:
    SKAL3NA:
    ja sem koupil uplne na zacatku tky takovyhle cruiser od santa cruz kazdopadne a za necely dva mesice sem to prodal a koupil board v one15.tk ze pokud chces fakt jezdit nema smysl tohle tohle brat.. znas to preci ,, nemam na to kupovat levné veci''
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    FLOE: Je v tom podstatnej rozdil pro zacatecnika ?
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    http://www.zumiez.com/speed-demons-primo-dusters-bamboo-complete-cruiser-longboard.html co rikate na tenhle? Byla sem si v par obchodech to vyzkouset ( i kdyz o korunni sem bohuzel nevedela ) a nakonec po vsech peripetiich a dohadovani se tady se mi nejlip jezdilo na tomhle. Tak jen by me zajimal nejakej nazor profesionala.)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    GRAZLIK: jaký jsou ty longy MBS? obecně se o tohle levnější zboží moc nezajímám ale některý tvary prken jsou přinejmenším zajímavý.. Jaké mají vlastnosti? Flex? Trucky a kolečka jsou co zač? Díky
    GRAZLIK
    GRAZLIK --- ---
    SKAL3NA:Longboardy Madrid máme také u nás na shopu

    www.powerkite.cz/e-shop/longboardy

    Aktuálně jsou skladem 4 modely od této značky (Deep Sea, Crest, Dream a DTF Lion), ale na objednávku můžeme dodat i jiné..
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    WERONYCZKAA: čim víc to budeš odkládat, tim dýl budeš chodit pěšky :P :)
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    SIMEC: já už po státnicích ha :D + psaní bakule
    já si to nechám projít v hlavě, ještě nic nekupuju...stejne nemám dost peněz na to tedka....ale jako neco podobného si stejně koupim
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    WERONYCZKAA: ad. VŠPJ: bohužel už dokončuju, bakalářka hotová, nyní šprting na státnice...
    ad. Vendetta: prkno pěkný, ale pro mě zastaralý, ale proti gustu žádná ... :) zlý neni
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    SIMEC: btw, Všpj, vítej v klubu :D
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    Určitě dám přednost freeride než cruisingu, jako dopravní prostředek to neberu, spíš účelná jízda, nebo jak to říct.. ale na občaasné přejetí někam, to se dá na každém prkně když ho člověk umí ovládat...no uvidím, zatím se mi to prkno líbí, tak se vtom ještě pohrabu než něco koupim, diky za rady!
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    WERONYCZKAA: Jinak jo-Vendetta je jinak taky slušně univerzální prkno, ale zasejc kdybys chtěla například prkno jen jako dopravní prostředek, daj se najít vhodnější kousky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam