• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    SIMEC: no jasny, ale ty uz to asi umis :) mam pocit, ze pokud se zacnes ucit slidovat, tak to parkrat udelas blbe a muzes si zbytecne rozedrit prsty na drahejch rukavicich...nebo to tak neni?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    GARFIELD: puky na prstech nejsou podstatný..btw na mých rukavicích se mi prstový puky skoro nesjíždí, moc váhy na tom neni
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    FLOE: nechybi ti ochrana prstu?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: nejsem u sebe na kompu, zítra:)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    jestli jste si všimli máme už zprovozněnou nástěnku, tak neváhejte vkládat fotky svých prken příp. i s popisem jednotlivých komponentů :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    WERONYCZKAA: v lepších obchodech s pracovními oděvy mívaj občas kvalitní kousky za +- 300 a snadno si je tam zkusíš..používaj u některých typů totožný materiály jako na rukavice na bike či motokros .. přesto můžu nejvíc doporučit originální rukavice od loaded, ten nejdražší koženej typ..kámoš je má a jsou super, moje lush taky nejsou zlý ale ty loaded nejdražší jsou lepší..ty levnější se kámošovi roztrhli po jednom pádu fakt blbě..možná jen blbej pád,..každopádně investice do těch dražších je smysluplná
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    WERONYCZKAA: na jízdu komfortnější, na dobrým povrchu pomalejší, do slidů pudou víc "ztuha" a rychlejc při nich budou mizet ..
    BODLING
    BODLING --- ---
    FLOE: Prahu a celkove vetsí města mám dost z ruky,ale díky i tak :)
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    Lidi nemáte nejaký tip na rukavice? aby byly co nejvíc měkké a pevné. Chtěla bych si vyrobit, ale aby seděly i na moji dětskou ruku :D
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    BODLING: tvary jsou dobre popsane treba tady:
    The Silverfish Board Guide | Tech Articles
    http://www.silverfishlongboarding.com/Tech_Articles/the-silverfish-board-guide
    (klik pro doenload pdf)

    jak rika FLOE, dobreje jit si par tvaru a tvrdosti vyzkouset (idealne i projet), kazdemu sedne neco jineho

    jestli to myslis s downhillem vazne a nemas jeste nic odjeto, tak ja osobne bych volil jiny tvar nez tenhle cruiser - kvuli stabilite je dobre stat co nejbliz zemi, proto jsou prkna urcene na bombeni bud s drop through mountovanim trcucku, nebo jsou uprostred prohnute dolu

    jak uz tady nekolikrat padlo, tahle stranka je co se tyce recenzi a rad obecne nejobsahlejsi:
    Silverfish Longboarding - The Longboard Skateboard Community
    http://www.silverfishlongboarding.com
    BODLING
    BODLING --- ---
    a celkově,co si o něm vubec myslíte? Nebude to nejakej shit? Doporučte mi prosím nějakou stránku kde bych mohla ten longboard co sháním najít.Díky
    BODLING
    BODLING --- ---
    Ahoj,mam takovou prosbu.Jaký typ longboardu by jste mi doporučili pro rychlou jízdu.Chci na tom hlavně jezdit-jak po rovinách tak z kopce.Takze mi pujde spis o požitek z jízdy.Nejvic mi vyhovoval takovejhle nebo aspon jemu podobnej.Nevím jak se tomu typu říká,tak proto ten obrázek.
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    CZUPA: achjo, no slidovat mam v planu...zeptam se kdy to bude skladem, uz to mam zaplacene :D
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    WERONYCZKAA: budou mekci no.. jestli nebudes slidovat tak na jezdeni jsou ty 78 mnohem komfortnejsi.. a slidovat na tom v zasade jde taky v pohode
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    SIMEC:prosimte, ted mi psal typek ze ty Abec11 72mm maji 78a a ne 84a....je to problem? diky
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    Ukradeno z fora na Longboard.cz, celkem me to pobavilo :D

    ´´Vyměním Longboard za PSP fotky pošlu pro bližší zájem. PSP má sice propadlou záruku ale jsou k němu tři hry.´´

    CZUPA
    CZUPA --- ---

    EZZOP
    EZZOP --- ---
    Longboard boobies

    Sara Paulshock Rockin The Shocker - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=PwfVruaqt1M&feature=youtu.be
    KOSTE
    KOSTE --- ---
    Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s trucky Gunmetal? A ještě co říkáte na desku Bustin Ibach(mám v plánu pořizovat)?

    díky za reakce
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    SIMEC: to vypadá náramně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam