• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    SIMEC: hezký, já můžu doporučit tydle, jen vnich teda makam, cena lepší a držej vždy aspoň půl roku http://www.canis.cz/pracovni-rukavice-2/rukavice-gekon/
    ALTEREGOIST
    ALTEREGOIST --- ---
    ELESDY: serete mě teď nemá moc peněz tak si novou desku dovolit nemohu. Moje, kvůli tomu že jsem ji neměl kam uložit a byla v zimě v teplu se zkroutila, nicméně kámoš z iLikeskateboards.cz mi slíbil, že se mi poptá. Bude teď objednávat, freestylové desky na skejty. Tak se mi poptá jestli tam nemaj nějakou volnou freestylovou pro LB:) Ufff finger crossed.) Pak už jen koupím nová kola na slide a postavím i ženě prkno:)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAJDULE: ze sportovních se daj použít rukavice na motokross/bike, ale ty sou zbytečně drahý..normálně v pracovních potřebách seženeš slušný rukavice použitelný na tenhle účel..materiál, no prostě aby to nebyl nějakej aušus, ideálně nějaký kevlarový atd. klidně kožený, hlavně aby šly zapínat a dobře ti sedly a nebyly to nějaký "papírový".. něoc na ten styl co sem poslal atd. http://www.selko.cz/index.php?detail=4929b
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    SIMEC: aha, já to hledala ve sportu a furt jsem si říkala, na jakej sport se asi dělají :)))). Takže nějakej bauhausek? Co je lepší mít je kožený nebo látkový nebo mix?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAJDULE: v každým větším městě máš prodejnu s ochrannými pomůckami nebo cokoliv na ten styl, za 300 se daj sehnat rukavice z kvalitních materiálů, určitě chceš aby ti padly jak ulitý a měly zapínání na suchej zip, klidně něco ala http://www.propom.cz/cz/e-shop/365273/c12181-ochranne-osobni-vybaveni/pracovni-rukavice-stihl-carver.html .. na sekáč zapomeň, tam určitě adekvátní rukavice neseženeš nebo by to musela být fakt haluz
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    potřebovala bych radu, kde vzít nějaký rukavice na výrobu těch longboardivých, poradíte, kde jste nejlevněji pořídili? Mě napadá sekáč, ale zase to znám, když člověk něco konkrétního hledá, tak většinou jako na potvoru to nemají...
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    FLOE: pekne cesty jsou v orlickych horach, Destne, Bedrichov a tak
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    FLOE: krasne jsou taky vychodni cechy.postavili par cyklostezek a da se to jezdit obcas teda prudsi kousky, ale rozhodne stoji za navstevu.
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    Zitra vecer dorazte na Strahov!!!

    Sraz v 9 na kopci, jedna treninková jízda, závod. Startovný 100,- vítěz bere všechno. Kdo přejede plnou čáru do protisměru, je ze hry.

    Trasa kalsicky jako bus 176.

    Specielně pro Kokeše, mapka aby konečně věděl, kde je cíl :-)
    http://goo.gl/maps/FBWo

    Potom půjdem do Shaddow na Újezdě. nebo vymyslete lepší místo.

    Zvěte další lidi.

    link na udalost na FB

    http://www.facebook.com/events/238726762906984/
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: tak jsou ty kolečka prostě dobrý!! :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: v jakým zákoně se dá najít že se s longem nesmí po silnici ve městě? dává to smysl no .) ale nasrat
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: 85mm 75a verze a nepoznáš že jedeš po zámkovce:) http://www.seismicskate.com/wheels/85mm_speed_vent_wheels/
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: ojetý bez slidování, tak to musí bejt fakt nějaký křápy nebo hoooodně měkký nebo holt hooooodně starý.) když s kolečkama nesliduješ tak vydrží poměrně dlouho ale taky záleží jak často jezdíš a jak dlouho je máš že jo..to je jasný, co máš za tvrdost? .. klepe a randál..čim větší a měkčí kola máš, tim je ten randál a klepot menší ... jak říkám na 75mm měkkých bigzigách byl rozdíl proti 70mm tvrdým kolečkům ultramegagiga rozdíl, nahodit nějaký měkký 85ky to už by sis i na zámkovce jela jak pán :))) Policajti? fuck off já po silnici jezdit můžu, to je jak na kole, taky můžeš..tě nemaj co chytat.. a tim že vim jaký řidiči tu sou tak právě tim spíš se snažim autům cestu nekomplikovat co to jde, ale po silnici jezdim, proč bych po ní taky nejezdil od toho longa mám.)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: jak myslíš nevojezditelný jako když je máš špinavý? kolečka se neumejvaj to je nesmysl, když na nich máš takový ty šlupičky černoty tak jedině oslidovat.. .) k tý zámkovce atd.. jezdim po silnici mezi autama, bezpečně, kde vim že mě auto neobjede, tak prostě zalítnu ke straně a třeba to i vemu do ruky atd. kdybych věděl že budu po zámkovce jezdit hodně a hlavně pravidelně, řeší to velký měkký kola..ale velký jakože fakt velký, 80mm+ .. ale i s kámošovo měkkýma bigzigama 75 už to po zámkovce bylo snažší než s mejma slítanejma fireballama .)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: jasný no, jo "normální" silnice stačí ale bohužel tyhle starý normální jsou málokdy v dobrým stavu a tak nějak celistvý..většinou jsou v nich semtam trhliny nebo jsou plný těch "náplastí" .)) ale taky jsou né že né
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: jinak dobrých cest je plno stačí hledat, tady u nás na jihu čech je toho spousta, okolo lipna nad vltavou si zajezdíš do sytosti né že né .. mluvim o kvalitním povrchu, se širokýma cestama a dlouhýma mírnýma kopcema je to horší
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: to patří k čemu? nějak mi nedochází souvislost.. jinak povrch.. na biku to s tim povrchem/jezdeckým umem platí trochu víc než na longu... jsou země kde maj jedině dobrej povrch :D u nás je naopak pokladem dobrej povrch s menším provozem .. a čim víc to umíš, tim víc na špatným povrchu nejezdíš, protože to prostě nejde..když tam máš díry, trhliny, bordel, tak na tom prostě pořádně jet nejde, rozháže tě to a když v tom potřebuješ zastavit tak ani nemluvit,..to je o hubu
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ELESDY: než se budeš někde pokoušet jezdit na takovýhle úrovni, fakt se předtim nauč úplně na jakýmkoliv kopci slidovat, ono se to z videa možná nezdá, ale zase nějak pomalu tam holky nejedou a nechat si to takhle rozjet bez schopnosti zastavit je sebevražda .)) takže určitě předtim hodně dlouho trénovat slidy abys to měla na jistotu
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAJDULE: tak jasně že kdyby všechna Ska a XSka na světě měla být určena pro stejný obvod hlavy, půlka lidí s menší hlavou na sebe nesežene helmu .))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam